ועידת ישראל לעסקים 2008

כתבות אחרונות

 

שר האוצר בר-און: "גם בתרחיש האופטימלי, המשק הישראלי יסבול מהאטה משמעותית ביותר ב-2009"

גלובס tvלשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים לחץ כאן ; בר-און בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "אין אף אחד שמוטרד מהפיטורים ומהאבטלה יותר ממני, אבל צריך להבין ששר אוצר לא מתעסק בהקצאות למפעלים קטנים. לאף אחד אין יותר חמלה מאשר לי ולאולמרט" ; "ליצר התחרות יש פן קשה של תאוות בצע"

ארז וולברג 15.12.2008

"עיתון צריך להיות מבדר, צריך להפסיק להביא אותו הביתה"

שיחה על עתיד העיתונות עם סם זל, מיליארדר ויו"ר ומנכ"ל טריביון ; "אתה מתעסק עם עולם שלא יודע את התשובות חוץ מזה שהמודל הנוכחי לא עובד"

חגי גולן ולילך סיגן 15.12.2008

סטפק: "גם דרישה לתשואות גבוהות בהנפקות לא היו מביאות בחשבון מצב כמו שיש כעת בשוק האג"ח הקונצרני"

[לאתר ועידת ישראל לעסקים] ורמוס, מנכ"ל פסגות: "המחויבות היום היא למצות את כל האפשרויות להחזיר את הכסף, גם אם בחלק מהמקרים נבצע הסדרים ונאלץ למחול על חלק מהחוב. למשל, נדרוש כי מול חוב שלא ישולם יהיה פיצוי בצורת אג"ח להמרה או מניות"

תמר קובלנץ 14.12.2008

נותני החסות לפרויקט שנת ה-100 לת"א: לאומיקארד, דור אלון, מטרנה ואיזיפארק

כפי שנחשף בועידת ישראל לעסקים של "גלובס" - לראשונה בישראל, חברות מסחריות נותנות חסות מתמשכת לאירועי תוכן לאורך שנה שלמה וחולקות מעמד זה עם חברות אחרות

יוסי ניסן 14.12.2008

גדעון עמיחי: "המנכ"לים שמקצצים 10% משכרם - פופוליזם עלוב"; מוריס קאהן: "המנהיגות אינה נהנית מאמון הציבור"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; עמיחי, מנהל הקריאיטיב הראשי ושותף בשלמור-אבנון-עמיחי: "המנהיגות שלנו היא של 'No, I don't. המנהלים של היום היסטריים. אנחנו מונעים מרוע, מונעים מחשדנות - ואחר-כך מתפלאים שהצרכנים לא מאמינים לנו. הלך הרוח הוא של קריסה"

ארז וולברג 14.12.2008

מנכ"ל גוגל ישראל: "הייתי שמח להגיד שהחזון של גוגל לארגן את כל המידע בעולם כבר הושג - אבל זה עדיין רחוק"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; מאיר ברנד: "הנגישות שלנו למידע היא כמעט מובנת מאליה אבל האמת היא שזה לא כל-כך פשוט, ורק לפני עשור זה לא היה בנמצא"

נועה פרג 14.12.2008

זאב וורמברנד: "צריכת המזון לא תפגע, אך אופי הקנייה ישתנה"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; מנכ"ל רבוע כחול אמר בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" כי הערכה זו מתבססת על סקר שנערך לקראת השקת תת-רשת חדשה תחת המותג מגה בול

אילנית חיות ‏ 14.12.2008

"טכנולוגיית הקלינטק קיימת בישראל אך המדיניות הממשלתית לא תומכת ולעיתים אף מפריעה"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; כך אמר ד"ר נועם גרסל, מנכ"ל אסיף אסטרטגיות, בפאנל בנושא השמירה על הסביבה בועידת ישראל לעסקים של "גלובס" ; ציפי איסר-איציק, מנכ"לית עמותת "אדם טבע ודין": "אנחנו רחוקים מאוד מהסנטדרט המינימלי של ה-OECD בתחום ניהול הסיכונים הסביבתיים"

יוסי ניסן 14.12.2008

מישל כוראש: "ג'ון מקיין וברק אובמה שמו את נושא השמירה על הסביבה כאחד מהנושאים שבראש מעייניהם"

לשידור ישיר של ועידת ישראל לעסקים ; לריכוז ידיעות הוועידה ; בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" אמרה השותפה במשרד עורכי-הדין מוריסון פורסטר, המתמחה בדיני איכות הסביבה: "ישראל היא "אינקובטור" לתחום הקלינטק"

יוסי ניסן 14.12.2008

שר המשפטים: היועמ"ש ונשיאת העליון נטלו לעצמם סמכויות שמעולם לא הוענקו להם

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; השר דניאל פרידמן בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "למעשה הייעוץ של היועמ"ש הפך להיות פסק דין. אם הוא מחליט נגד הממשלה, היא כמעט חסרת אונים"

נועם שרביט 14.12.2008

שרגא ברוש: "איך יכול להיות שאין תוכנית אסטרטגית ל-20 שנה? איפה הסעיפים בתקציב שאמורים לקדם את התוכניות האלה?"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" אמר נשיא התאחדות התעשיינים: "שולי הרווח בתעשייה המסורתית קטנים מאוד, ולאור עליית מחירי חומרי הגלם והיחלשות הדולר, התעשייה הזו מאבדת מהרווחיות שלה"

ארז וולברג 14.12.2008

סם זל: "ארה"ב תצא ראשונה מהמיתון"; ויגודמן: "המשבר יימשך עוד 4-5 רבעונים - ואז תהיה יציאה מהירה"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" אמר מנכ"ל האוצר לשעבר, יוסי בכר: "אנו בדרך למיתון או האטה, אם אנו לא נמצאים שם כבר"

רון שטיין 14.12.2008

דוד אבנר: "מצעיר בן 47 הנושא שם מוסלמי הצליח ברק אובמה להפוך לנשיא ה-44 של ארה"ב"

לריכוז כל הידיעות מוועידת ישראל לעסקים ; בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס" אמר מנכ"ל פרטנר: "אובמה ויתר על המימון הפדרלי וגייס 750 מיליון דולר, כאשר חלק גדול מהסכום הורכב מתרומות קטנות של פחות מ-100 דולר מאנשים פרטיים באינטרנט; במילים אחרות. הוא עשה את הפריצה שלו בדרך הכי מתוחכמת"

ענת כהן‏ 14.12.2008

   1234   

   נמצאו 55 כתבות   |   עמוד 2 מתוך 4

צרו איתנו קשר *5988