מנהלים מזוודות: המסעות המרגשים של המנהלים הבכירים

מסע שורשים עם חברים ברומניה, טיול שחרור לאחר שירות צבאי ממושך וטיול עם בת הזוג בערבות לפלנד ■ מנהלים בכירים משחזרים לבקשת "גלובס" מסעות מרגשים ברחבי העולם

הפוגה מהמרוץ

טליה פורת, מנכ"לית פוקס הום

מצב משפחתי: נשואה 2

גיל: 54

מגורים: תל-אביב

מועד הטיול: ספטמבר 2012

"נסענו בעלי ואני עם שני בניי הבוגרים וחברתו של הבכור לפרובנס, שכרנו וילה גדולה, שממנה יצאנו לסיורים בשווקים הצבעוניים, ביקבים ועוד. החופשה הייתה שילוב מושלם של פעילות ספורטיבית, אוכל טוב, טבע, ויותר מהכל הנאה גדולה מהשהות המשפחתית יחד והפוגה מהמרוץ".

טיול שחרור משפחתי

אליעזר שקדי, מנכ"ל אל על

מצב משפחתי: נשוי 3

מגורים: יהוד

גיל: 56

מועד הטיול: קיץ 2008

"אחרי שחרורי מחיל האוויר, יצאנו אני, רעייתי, הילדים, אחותי, משפחתה והוריי, לטיול שורשים בהונגריה. ביקרנו ב'בית הזכוכית' בבודפשט, שבו התחבא אבי בזמן השואה. היה זה אחד הטיולים המרגשים והמדהימים ביותר לכל בני המשפחה".

נופים עוצרי נשימה

אורי להב, מנכ"ל סמל"ת

מצב משפחתי: נשוי 2

מגורים: תל-אביב

גיל: 40

מועד הטיול: ספטמבר 2002

"אשתי ואני נסענו לטיול בן חודש וחצי בנופים עוצרי הנשימה של ניו-זילנד. הטיול שילב בין הרוגע והנאיביות של הניו-זילנדים והחוויות האקסטרימיות שהם ממציאים. חוויתי שם 'טיסה' על כבל מתוח מעל מצוק וקפיצת באנג'י לעבר נקיק נחל מגשר בגובה 138 מ'".

טיול שורשים עם חברים

מיכאל דיין, מנכ"ל טמבור

מצב משפחתי: נשוי 2

מגורים: כפר סבא

גיל: 64

מועד הטיול: אוגוסט 2008 "את יום הולדתי ה-60 בחרתי לחגוג בטיול שורשים לרומניה, עם חבריי הטובים. העובדה שחבריי ביקרו איתי במקומות שבהם גדלתי ושהשפיעו על מי שאני היום, הייתה חוויה מרגשת".

טיול שהוביל ללמידת שפה

אלי זוגלובק, יו"ר זוגלובק

מצב משפחתי: נשוי 1

מגורים: נהריה

גיל: 43

מועד הטיול: אפריל 2012

"טסתי עם רעייתי קרן לטיול באיטליה, שמעוררת בי את התאווה לחיים, בזכות השפה שלה, המוזיקה, האוכל, האופנה, האומנות והעיצוב, כמו גם בשיק של האנשים. הטיול גרם לי לרצות ללמוד את השפה המקסימה ולכן התחלתי ללמוד איטלקית לאחרונה".

מסע במינוס 40 מעלות

אמיר איל, יו"ר אינפיניטי

מצב משפחתי: נשוי+ 4

מגורים: הרצליה

גיל: 48

מועד הטיול: חורף 2008

"נסעתי עם אשתי למחנה לימוד נהיגה ספורטיבית של פורשה על קרח בלפלנד. האתגרים כללו ספארי אופנועי שלג במהירויות מטורפות ובשטחים כמעט בלתי אפשריים, טמפרטורה שירדה למינוס 40 מעלות ומסע עם מזחלות רתומות לכלבי הסקי סיבירי".

צרו איתנו קשר *5988