תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

האם תקנות הפיקוח על קופות הגמל דורשות צבא של חשבי שכר?

התקנות מטילות על המעסיק אחריות ישירה לתשלום ודיווח בגין הפקדת כספים לחיסכון הפנסיוני עבור העובדים ■ כיצד תוכלו לנהל אותו על הצד הטוב ביותר

שלמה אייזק/פוקסי מדיה
שלמה אייזק/פוקסי מדיה

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

תקנות הפיקוח על תשלומים לקופות גמל מצריכות היערכות מיוחדת
תקנות האוצר לתשלומים לקופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים, שפורסמו לראשונה באוגוסט 2014 הכניסו בעלי עסקים רבים ללחץ. האמת? בצדק. התקנות מטילות על המעסיק אחריות ישירה לתשלום ודיווח בגין הפקדת כספים לחיסכון הפנסיוני עבור העובדים. מדובר בהליך מנהלתי מסורבל המחייב דיווח ממוכן ואחיד הכולל עשרות שדות וסעיפים. בנוסף, המעסיק נדרש להיערך לקליטה, בדיקה ותיקון של קבצי ההיזון אשר חוזרים מגופיים מוסדיים. בקיצור, נראה שכדי לעמוד בתקנות החדשות בעל העסק יזדקק ל"צבא" של חשבי שכר.

 

ביצוע תשלומים מקוונים לקופות גמל בעזרת גוף מקצועי ומיומן
כידוע לכם, כל טעות טכנית, אפילו הקטנה ביותר, עלולה להוביל לעיצומים כבדים הקבועים בחוק. לכן חשוב להיערך בהתאם ויפה שעה אחת קודם. איך עושים את זה? יש כיום גופים מקצועיים ומיומנים בהתנהלות והתממשקות אל מול קרנות הפנסיה, קופות הגמל וביטוחי המנהלים. השירות כולל טיוב הנתונים והנפקת הדיווחים ומספק פתרון מקצה אל קצה בעזרת ביצוע תשלומים מקוונים לקופות הגמל.

ביצוע תשלומים מקוונים לקופות גמל מבטיח רישום תקין ואת שלמות העברת ההפקדות
לשלמות העברת ההפקדות ורישום תקין של הזכויות הסוציאליות בתוכניות הפנסיוניות השונות אצל כלל הגופים הפנסיונים יש כמה יתרונות ברורים. ראשית, הוא ימנע מכם עיצומים כבדים וקנסות כספיים אשר קבועים בחוק. בנוסף, שמירה על הזכויות הסוציאליות של העובדים שלכם היא הבסיס ליצירת אמון ועבודה פרודוקטיבית ואף יחסוך בעיות של התאמות מס עם אישורי חברות הביטוח וקרנות הפנסיה וקופות הגמל. בשורה התחתונה, ניהול תקין ועמידה בתקנות יקנו לכם שקט רב ואת היכולת להתרכז בעשיית הליבה העסקית שלכם.

להתייעצות עם מומחה לחץ כאן >>

צרו איתנו קשר *5988