תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

השקעה ארוכת טווח: כיצד לבנות בתבונה קרן פנסיה?

התחרות והשינויים הבלתי פוסקים בשוק הפנסיה והביטוחים מבהירים את חשיבות המלווה הפנסיוני

יניב מאיר/פוקסי מדיה
יניב מאיר/פוקסי מדיה

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

על קרן פנסיה במחיר מוזל עלולים לשלם ביוקר
תחרות היא דבר טוב, לשלם בזול זה מצוין. אז איפה הבעיה? כאשר זה בא על חשבון האיכות. בעולם הביטוחים עיקר התחרות להורדת המחירים לצרכן באה לידי ביטוי בהורדת דמי הניהול ודחיקה לשוליים של המלווה הפנסיוני. לשם מה האחרון נחוץ? עבור אותן הפעמים שקצבת הנכות לא משולמת או לא תואמת את אופי העבודה, או לדוגמה כאשר יש שינויים בשוק המשפיעים על קרנות הפנסיה וכדאי לבחון אופציות אחרות. בקיצור, התנהלות לקויה בקרן הפנסיה עלולה לפגוע בזכויות שלכם.

 

הכוונה וייעוץ של מלווה פנסיוני תסייע בבניית קרן פנסיה נכונה עבורכם
קרן פנסיה היא מוצר מורכב ומחייבת התאמה והכוונה לאורך כל הדרך. לכל מוצר פנסיוני יש יתרונות וחסרונות וקיימים בשוק פתרונות משלימים. זכרו! קרן פנסיה היא לא רק חסכון כספי שתפגשו עם היציאה לגמלאות, יש לה גם חשיבות ביטוחית ויש לתכנן בקפידה את תמהיל החיסכון. בעזרת הכוונה וייעוץ ממלווה פנסיוני תוכלו לבנות תיק נכון שנתפר במיוחד לצרכים האישיים שלכם.

השקעה בקרן הפנסיה היום שווה לכם בעתיד
השינויים והתחרות בשוק המוצרים הפנסיוני הובילו אנשים רבים לחשוב כי הפרמטר היחיד שיש לחשוב עליו הוא כמה אנחנו משלמים היום. אך ברור לכולם כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך וישנם אפיקים בהן תוכלו למקסם את הרווחים מקרן הפנסיה. בשורה התחתונה, ייעוץ והכוונה מסוכן או יועץ ביטוח מבטיחים כי ההשקעה היום תהיה שווה לך בעתיד. וזאת בעצם המשמעות של קרן פנסיה, לא?

להתייעצות עם מומחה לחץ כאן >>

צרו איתנו קשר *5988