תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

האם הכסף שהפקדתם בבנק באמת עובד בשבילכם?

כספי חיסכון בפוליסת ביטוח משמשים כאלטרנטיבה למערכת הבנקאית

יניב מאיר/פוקסי מדיה
יניב מאיר/פוקסי מדיה

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

כספי החיסכון בבנק לא מניבים תשואה ראויה
כולנו אוהבים שהכסף שלנו עושה כסף. בזמן שאנחנו ישנים, מטיילים או אוכלים הוא ממשיך לעבוד בשבילנו ואנחנו חוסכים וכמו כל מעסיק הגון, פעם בכמה זמן כדאי לבחון את התוצרים שלו. אם כספי החיסכון שלכם עובדים בבנק אתם עלולים לגלות כי מדובר בעובד לא יעיל. בעו"ש ובפק"מ הריביות שואפות לאפס ובמידה ויש אינפלציה תקבלו ריבית שלילית על הכספים שהפקדתם. הגיע הזמן לשאול, האם הכסף בבנק באמת עובד בשבילכם?

 

חיסכון בפוליסת ביטוח כאלטרנטיבה למערכת הבנקאית
בשנים האחרונות התפתחו אלטרנטיבות השקעה בתוכניות של חברות ביטוח שמתפקדות כמו בנקים, אך עם כמה יתרונות משמעותיים. מדובר בחיסכון של כספים לטווח שהוא מעבר לחודשיים. בתוכניות אלה תבחרו את המסלול ואת רמת הסיכון. ככל שדרגת הסיכון תהיה נמוכה יותר הסיכוי לתשואה שלילית יורד אך גם הסיכוי לרווח גדול יורד. ברמת הסיכון הנמוכה הכסף מושקע באג"ח מדינה, בנדל"ן ובמזומן, וברמת סיכון גבוהה במניות. בכל התוכניות יש פיזור סיכונים רחב שדואג לזה, שהכסף שעובד בשבילכם נמצא במקום בטוח.

חיסכון בפוליסת ביטוח: גמישות והטבות מס עם אפשרות לתשואה גבוהה
כמו בכל השקעה, השורה התחתונה היא הרווח. חברת הביטוח משקיעה כסף רב בנכסים עם ריביות גבוהות ובערבות המדינה. השקעה בחברת ביטוח היא גם תחליף מצוין להשקעה בניהול תיקים או בקרנות נאמנות. בחברת הביטוח מדובר על מוצר זול יותר עם יתרונות רבים על פני המערכת הבנקאית. למשל: מיסוי, נזילות המאפשרת הפקדות חד פעמיות או יציאה ללא קנס, ניתן לערוך תכנוני מס וכמובן הרווח הפוטנציאלי גדול יותר. כל אלה הופכים את החיסכון בפוליסת ביטוח לאופציה משתלמת.

להתייעצות עם מומחה לחץ כאן >>

 

צרו איתנו קשר *5988