תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

כיסוי לאובדן כושר עבודה: לא לרדוף אחרי הכסף בזמן ההחלמה

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים כיסוי לאובדן כושר עבודה

יניב מאיר/פוקסי מדיה
יניב מאיר/פוקסי מדיה

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

רכישת כיסוי אי כושר עבודה שאינו תואם את צרכינו עלול לפגוע בנו בעת הצורך
שוק העבודההוא תובעני ורבים מאתנו עובדים ללא הפסקה. לכן, חשוב לעצור ולשאול את עצמנו מה יקרה אם לא נוכל להמשיך לעבוד. בין אם מדובר בתקופה זמנית או לצמיתות. הליך ההחלמה אינו פשוט ומצריך אנרגיה רבה, את מלוא תשומת הלב ולפעמים גם הוצאות כספיות. פגשתי אנשים רבים אשר רכשו כיסוי לאובדן כושר עבודה שאינו תואם כלל את צרכיהם, ודווקא כאשר היה בו צורך, הם נאלצו לרדוף אחרי כסף שהיה אמור לתת להם שקט נפשי מלכתחילה.

 

לפני רכישת כיסוי לאי-כושר עבודה יש לערוך בדיקה מקיפה והתאמה אישית
הכיסויים המשווקים במסגרת תכניות ביטוח שונים בין חברה לחברה. יש כמה דגשים שחשוב לבחון לפני רכישת הכיסוי. מהי בכלל הגדרת "אובדן כושר עבודה"? האם היא תקפה למי שאין לו עיסוק? האם לדוגמה עובד שאיבד את כושרו לעבוד בזמן שירות מילואים מכוסה? ומה קורה אם מדובר בבעל עסק שיש לו מגוון תפקידים רחב שרק את חלקם לא יוכל לבצע? יש עוד דוגמאות וסעיפים רבים וחשוב לתת את הדעת על הגדרות נכונות בזמן עריכת התוכנית.

כיסוי מקיף של אובדן כושר עבודה מאפשר קיום כלכלי הולם לאורך שנים
בחירה נכונה בכיסוי מסוג אובדן כושר עבודה היא אחת הרכישות החשובות ביותר שנעשה במהלך חיינו. לכן, התייעצות מקצועית הכוללת בדיקה מקיפה תסייע לנו במציאת הכיסוי המתאים והנכון. התאמה לצרכים האישיים ובחינה מחודשת של הכיסוי והאלטרנטיבות הקיימות אחת לתקופה, תאפשר לערוך שינויים בנקודות זמן קריטיות. כיסוי מתאים מאפשר מסוגלות כלכלית לאורך זמן ומאפשר לכם להתמקד בדבר הכי חשוב - הבריאות שלכם.

להתייעצות עם מומחה לחץ כאן >>

צרו איתנו קשר *5988