איך משפיע חוק ההסדרים על שוק הנדל"ן המקומי?

במסגרת חוק ההסדרים אושרו הוראות חדשות בנושאי מיסוי נדל"ן כגון מס דירה שלישית ודיבידנד מופחת בחברות ארנק. יום עיון שיערוך מרכז גלובס לנדל"ן בשיתוף האוניברסיטה העברית, יבחן את ההשלכות שלהן על הענף

מאיר מזרחי, משה אשר/ צילום: שלומי יוסף, איל יצהר
מאיר מזרחי, משה אשר/ צילום: שלומי יוסף, איל יצהר

עסקת נדל"ן טובה תלויה לא רק בתנאים המסחריים ובתנאי השוק, כי אם גם ואולי אף בעיקר בכל הסוגיות הנלוות - כדוגמת הנושאים המיסויים והמשפטיים. חוק ההסדרים האחרון יכול לשמש הוכחה לכך, שכן הגזרות בו מחד וההטבות מאידך צפויים להשפיע רבות על עסקאות שכאלו. מכאן שעל כל הפעילים בענף הנדל"ן להבין ולהתמקצע בתחום שנחשב עד לאחרונה לנחלתם של המומחים בלבד. כיום תכנון מס נכון והבנה של החוק החדש, הם הכרח לעשיית עסקאות מוצלחות וניהול פורטפוליו קיים.

מרכז גלובס לנדל"ן יערוך יום עיון ייעודי בנושא השלכות המיסוי והמשפט של ההוראות החדשות בחוק ההסדרים על השוק הנדל"ן - הן מבחינת מאקרו והן מבחינת מיקרו. באירוע , שיערך ביום א', ה-14.5 במוזיאון ארץ ישראל בת"א, ייקחו חלק בכירי רשות המיסים ובראשם עו"ד ורו"ח משה אשר, מנהל רשות המיסים, לצד בכירים בשוק הפרטי ובהם עו"ד מאיר מזרחי בעלי משרד מאיר מזרחי וורד אולפינר מנהלת תחום מיסוי נדל"ן במשרד רו"ח EY , ועוד רבים אחרים. בין הנושאים שיידונו בו: השלכות מיסוי דירה שלישית, התקנות החדשות באשר למשיכת דיבידנד בשיעור מס מופחת בחברות ארנק, עדכוני פסיקה בנושא מיסוי מקרקעין ועוד, שבקיאות בהם היא בגדר חובה לכל העוסקים בענף הנדל"ן.

לפרטים והרשמה הקליקו כאן

צרו איתנו קשר *5988