תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

renovo מגורים: מובילה בתמ"א 38 בהרצליה ורעננה / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

בחברת רינובו מאמינים בתמ"א ‭ 38‬ על כל סוגיה. החברה בבעלות ובניהול של אליאב אסייג וצוות מקצועי ומנוסה, מיישמת את פתרון זה כבר למעלה מ-5 שנים במהלכן כבר בנתה ומסרה 9 בניינים ונמצאת בהליכי בניה של מספר דומה של בניינים בהרצליה ורעננה ונמצאת במו"מ ובתכנון עם עשרות נוספים.

נכון להיום, אף ע"פ הקושי בביצוע ברינובו מיישמים בעיקר את פתרון התמ"א ‭ 38‬הקלאסית, קרי זו של חיזוק המבנים בעיקר משום שיסודות החברה הגיעו מתחום הביצוע ולדעתו של אליאב, חברה החובשת הן את כובע היזם והן את כובע הקבלן, יש לה יתרון מובנה בתחום זה הדורש התמחות ביצועית ייחודית.יחד עם זאת החברה נמצאת נכון להיום בתהליכי אישור של 8 בניינים המיועדים להריסה ובנייה מחדש. בסיס הפעולה של החברה, הממוקד בערי השרון ובעיקר בהרצליה רמת השרון וברעננה, שם על פי אליאב, החוקים העירוניים מכתיבים לפעול בדרך פעולה עיקרית של תמ"א ‭ 38‬חיזוק מבנים.

"התמקדנו בשרון מאחר והבנו שלמחלקות ההתחדשות העירונית בערים אלו ישנה נכונות אמיתית לעזור במימושם של מיזמי התחדשות עירונית. הניסיון הרב שצברנו שם מאפשר לנו להוציא היום היתרי בנייה בלוחות זמנים מאוד קצרים של ‭ 10-8‬ חודשים ולהתחיל לבנות. אנחנו מאוד בעד הריסה ובנייה מחדש היות וכחברת ביצוע זה הכי קל לנו ולדיירים ותמיד שואפים לכך שנצליח לייצר פרויקט כלכלי. יחד עם זאת צריך להבין שבערים אלו, על פי תכניות המתאר העירונית, ירד שיעור הצפיפות המותר ובפועל קיימים היום על המגרש יותר דיירים ממה שהתב"ע (שהיא הקובעת בתהליכי הריסה ובנייה) מאפשרת".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988