תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

אזורים: מובילה בפינוי בינוי/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

הנדל"ן המקומי משתנה לנגד עינינו: הפעילות המסורתית מפנה אט אט את מקומה ליזמויות שונות ומגוונות ולתוכניות שמשנות את כללי המשחק. אחת מבין אותן תוכניות היא זו של ההתחדשות העירונית, כאשר פרויקטים בתחום עוברים מלהיות נישה צדדית למרכז הבמה הנדל"נית המקומית.

"מרבית החברות בשוק הנדל"ן מתייחסות לתחום ההתחדשות העירונית כאל מנוע צמיחה, אך מעבר לסלוגן היפה, החוכמה היא לדעת ליצוק תוכן אמיתי באמירה", גורס דרור נגל, מנכ"ל חברת אזורים המקדמת בימים אלה כ-15 פרויקטים של התחדשות עירונית, בהם מתוכננות כ-6000 יחידות דיור בכל רחבי הארץ. "אנו הבנו מבעוד מועד כי תחום הפינוי בינוי הינו העתיד; הקמנו מחלקה ייעודית וגייסנו את מיטב המוחות, כדוגמת סופיה אלדור, המנהלת לשעבר של אגף תכנון ובינוי ערים במשרד הבינוי והשיכון, אשר למעשה המציאה את ההתחדשות העירונית המודרנית בישראל".

כיצד השינויים האחרונים בשוק הנדל"ן משפיעים על פעילותכם?

"אין ספק שהשוק משתנה, ומרכיב הקרקע הופך לנדיר יותר מיום ליום, לכן יש לייצר לעיתים פתרונות של יש-מאין. תחום ההתחדשות העירונית לתפישתי מהווה פלטפורמה מושלמת להביע את יתרוננו היחסי הן בממד היזמי והן בממד התכנוני-ביצועי, לאור המוניטין הרב שצברנו".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988