תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

יעקב, גבסי, כהן - חברת עורכי דין: מוביל בהתחדשות עירונית / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

איך יודעים שתחום ההתחדשות העירונית הוא התחום החם במשק? לעורכי הדין עופר יעקב ורוני כהן יש תשובה פשוטה לכך: "העיסוק המשפטי בענייני תמ"א ‭ 38‬ הפך להיות דומה לעיסוק בתחום ההיי-טק. אם בעבר חלק ניכר מעוה"ד המתחילים רצו להתקבל לאחד ממשרדי עוה"ד העוסקים בהיי-טק כי שם ראו את העתיד הישראלי, הרי שכיום תופעה זו חוזרת ומופיעה בקרב עו"ד מתחילים, המחפשים תחילה להשתלב במשרדים המתמחים בהתחדשות עירונית".

עו"ד רוני כהן, יחד עם עורכי הדין עופר יעקב ושי גבסי, המטפלים כיום בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית לסוגיה, הבינו לאן נושבת הרוח. הם החליטו למזג את פעילות משרדיהם ולהקים ביחד משרד המתמחה בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית, בעיקר בערי גוש דן ובאזור השרון. "במהלך השנים האחרונות זיהינו את הענף כמנוע צמיחה מהותי", מספר יעקב. "כל נושא התמ"א ‭ 38 ‬ הינו בגדר מהפכה של ממש. לא פחות מכך.

בתקופה של כ-‭10‬ שנים, מדינה שלמה התאימה עצמה לרעיון, שתחילה נראה היה הזוי, אך בעזרת חיקוקים נלווים ושיתוף פעולה של הרשויות השונות, יצרה עולם שלם שמשליך על הנוף האורבני בישראל, והשלכותיו נראות בשטח מדי יום". "עו"ד שעוסק בתחום אינו יכול רק להיות עו"ד טוב במובן הצר של המילה, אלא עליו להתמצא גם בתחומים הנלווים כדוגמת הנדסה, תכנון, וכן בתחומי המס והמימון, וכל זאת על מנת לתת את השירות הנדרש לקהל לקוחותיו".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988