תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

א.ט אביב טסה עורכי דין: מוביל בהתחדשות עירונית/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

דוח הביקורת האחרון של משרד הפנים לסוף שנת 2013 הראה, כי במשך תשע שנים מאז שאושרה התוכנית לחיזוק מבנים מפני רעידות-אדמה, ניתנו היתרים לביצוע של כ-‭1,600‬ פרויקטים בלבד. מיעוט הפרויקטים ביחס למאות-אלפי הבניינים בארץ שעומדים בקריטריונים לפרויקטים, מצביע על בעיות וחסמים ביישומם. משרד עורכי-הדין א. ט. אביב טסה המתמחה בדיני מקרקעין, נוסד על-ידי עו״ד אביב טסה, מגשר, חבר ועדת קניין ומקרקעין בלשכת עורכי-הדין, ממקימי קורס התחדשות עירונית במרכז פישמן והאוניברסיטה העברית.

עו"ד טסה כיהן גם כיו"ר צוות התחדשות עירונית בלשכת עורכי-הדין, יועמ"ש איגוד חברות תמ"א ‭ ,38‬ עם ניסיון עשיר בוועדות החקיקה בכנסת. המשרד מונה צוות פרקליטים מקצועי ומסור, יועצים חיצוניים וצוות אדמיניסטרטיבי מגוון, אשר חיים ונושמים את תחום הנדל״ן, על שלל היבטיו. ליווי משפטי צמוד ומקיף מוענק לכל לקוח, מתוך הבנה כי בניית מערכת יחסים אישית והגונה עם לקוחות ושותפים היא אבן-יסוד בתחום עריכת-הדין. צוות המשרד, שרואה עצמו כמי שניחן בתפיסה חלוצית ומקורית בתחומי ההתחדשות העירונית, פועל מתוך ראייה רחבה המאפשרת לו להיות חלק מדרך ארוכת שנים של לקוחות נאמנים.

המשרד מספק קשת רחבה של שירותים משפטיים למגוון רחב של לקוחות. עיקר התמחותו בתחום המקרקעין על כל היבטיו, ובכלל זה, הסכמים במקרקעין, קבוצות רכישה, מיזמי התחדשות עירונית, תמ"א ‭ ,38‬ פינוי-בינוי, דיירים מוגנים, מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה, הפקעות, בתים משותפים, ליקויי בנייה. כמו כן, המשרד מעניק ייעוץ משפטי וייצוג משפטי בכל הערכאות.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988