תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

עו"ד אילן גלזר: מוביל בהתחדשות עירונית/ מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

אם בתחילת דרכו, הענף הוגדר כנישה צדדית וחולפת, כיום יש קונצנזוס רחב כי למעשה תחום ההתחדשות העירונית מהווה פתרון, לא רק בתחום היצע הדירות והביטחון האישי, כי אם גם לבעיות חברתיות-כלכליות במשק הישראלי. זהו פתרון מצויין לבעלי דירות בבניינים ישנים, שנבנו מבלי להתחשב בסיכון שברעידת אדמה וללא אמצעי מיגון דירתיים, הנותן להם את האפשרות לא רק להגדיל את תחושת הביטחון האישי, אלא גם לשפר אם בתחילת דרכו, הענף הוגדר כנישה צדדית וחולפת, כיום יש קונצנזוס רחב כי למעשה תחום ההתחדשות העירונית מהווה פתרון, לא רק בתחום היצע הדירות והביטחון האישי, כי אם גם לבעיות חברתיות-כלכליות במשק הישראלי.

זהו פתרון מצויין לבעלי דירות בבניינים ישנים, שנבנו מבלי להתחשב בסיכון שברעידת אדמה וללא אמצעי מיגון דירתיים, הנותן להם את האפשרות לא רק להגדיל את תחושת הביטחון האישי, אלא גם לשפר ולהשביח את הנכס שבבעלותם ללא השקעה כספית. להבדיל מתחומי הנדל"ן המסורתיים, ההתחדשות העירונית, המהווה נגזרת מתקדמת של הענף, עדיין נמצאת בראשיתה, ללא כלים סדורים מלאים. בעלי הדירות זקוקים למורה נבוכים, וכאן נכנס לתמונה עורך הדין שמלווה את קידום הפרויקט ואיתור יזם מתאים. יש חשיבות רבה למקצועיותו של עורך הדין, ניסיונו בפרויקטים אלו, והיכולת והכישורים להתנהל ולתת מענה למול מגוון רחב של צרכים אנושיים.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988