תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד BERENZON - ליווי להתחדשות עירונית: מוביל בהתחדשות עירונית / מדד גלובס מדלן 2016

המדד, שיתוף פעולה בין "גלובס" ואתר מדלן, מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית 2016
המדד להתחדשות עירונית 2016

במשחק התמ"א ‭ 38‬ישנם שחקנים רבים ומגוונים. מצד אחד של המתרס נמצאים הדיירים, אשר לעיתים קרובות, למרות האינטרסים המשותפים שלהם, מייצגים קבוצה מפולגת הנחלקת לתתי קבוצות. מהצד השני ישנו היזם, אותו גוף שתפקידו להרים את הפרויקט שאת רווחיו העתידיים עליו לחלק עם חברי הקבוצה הראשונה. שחקנית דומיננטית נוספת במשחק הינה הרשות המוניציפאלית שבה מתקיים ה'אירוע', כאשר בעלי המקצוע השונים כדוגמת עורך הדין, האדריכל, השמאי, המפקח ואחרים הינם שחקני משנה.

על מנת להתחיל לשחק ולממש את פוטנציאל התמ"א ‭ ,38 ‬ יש לחבר בין כל אותם שחקנים לכדי נבחרת מלוכדת, שלובת אינטרסים, ולהובילם עד לאותו בניין חדש או מחודש אליו כולם עורגים. זו מטרתה של קארן ברנזון, בעלת חברת‭ BERENZON ‬(חברת בוטיק לליווי להתחדשות עירונית) העוסקת בליווי דיירים והובלתם, יחד עם אותם בעלי מקצוע, לכדי הסכמות עם היזם, ולאחר מכן עד לביצוע הפרויקט.

"היות שמדובר בפרויקט כה מורכב, הן בפן התכנוני והן בפן הבין-אישי, נדרשת דמות חזקה שיכולה ליצור סינרגיה בין הדיירים, ובמקביל לקדם את עניינם בבחירת יזם מתאים ובגיבוש חוזה מסחרי הממקסם את זכויותיהם", אומרת ברנזון, אשר החלה את פעילותה בתחום התמ"א ‭ 38‬ בשנת ‭ ,2008‬ ולדבריה עוסקת כיום בקידומם של כ-‭80‬ פרויקטים במקביל, בנוסף לשלושת אלו שכבר אוכלסו ול-‭15‬ אחרים הנמצאים בשלבי ביצוע.

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית>>

צרו איתנו קשר *5988