תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

שלב הגמר: אתם קובעים מי יהיה המנהל של ישראל

אינספור המלצות הגיעו למנהלים של ישראל ולאחר סינון קפדני, עוברת התחרות לשלב ההכרעה, בו אתם מחליטים על זהות הזוכה • באתר הייעודי של הפעילות תמצאו פרופילים להתרשמות מ-30 המועמדים הסופיים - הבחירה בידיים שלכם

אופל קידומים שלב סופי 2  / צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב
אופל קידומים שלב סופי 2 / צילום: Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

הכתבה בשיתוף אופל

אחרי שאספנו מכם אינספור המלצות על מנהלים שראויים לזכות בתואר המנהל של ישראל, שיקללנו את התוצאות וסיננו את המועמדים על פי הקריטריונים שנקבעו, פעילות המנהלים של ישראל עוברת לשלב ההכרעה. 

כל המנהלים שהגיעו לשלב הגמר הומלצו על ידי עמיתים לעבודה ועוסקים במגוון תחומים - שיווק ופרסום, הייטק, תיירות ונופש, פיננסים, קמעונאות ועוד. כולם חלקו איתנו מנסיונם האישי וכעת כל שנותר לכם הוא, כאמור, לבחור מי מהם יהיה המנהל של ישראל.

באתר הייעודי של התחרות תמצאו פרופילים של 30 המועמדים הסופיים, שנבחרו על ידי חבר השופטים. כאמור, ההחלטה על זהות הזוכה היא בידיים שלכם. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר התחרות לקרוא על המועמדים השונים, להתרשם מפועלם - מהרזומה של כל אחד ואחת, מהאתגרים שניצבו בפניהם, מתפיסת הניהול ו"האני מאמין" שלהם, ולאחר מכן להצביע למועמד/ת המועדפ/ת עליכם.

המנצח בתחרות יזכה ברכב המנהלים OPEL INSIGNIA למשך חצי שנה. עוד יוענק לו קורס ייחודי לשדרוג הקריירה. שלושת המועמדים שיגיעו למקומות הראשונים יזכו בחשיפה מצולמת באתר גלובס.

לכניסה לאתר התחרות ולבחירה במועמד המועדף עליכם הקליקו כאן>>>

צרו איתנו קשר *5988