תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

"שיטת הניהול שלי שקופה - מה שאני יודעת אני מעבירה לאנשים"

לילך זינגר, מנהלת מפעל רכיבים אלקטרוניים של TOWERJAZZ, הגיעה למקום השני בפעילות המנהלים של ישראל בשיתוף אופל • "כשאני חוזרת מחופשה ושומעת איך כולם היו מקסימים, אני יודעת שעשיתי את העבודה שלי"• צפו בראיון המלא

הכתבה בשיתוף אופל

"כשאתה בצרה, אתה צריך לדעת שיש סביבך חברים, שלא יתנו לך ליפול, שיהיו שם כדאי לעזור לך. וזה מה שמייחד אותי כמנהלת". כך אומרת לילך זינגר, מנהלת מפעל רכיבים אלקטרוניים TOWERJAZZ במגדל העמק, שאחראית על תקציב של עשרות מיליוני דולרים וכ-350 עובדים, והגיעה למקום השני בפעילות המנהלים של ישראל של אופל בשיתוף גלובס. 30 מועמדים הגיעו לשלב הגמר של התחרות. כולם הומלצו על ידי עמיתים לעבודה ועוסקים במגוון תחומים - שיווק ופרסום, הייטק, תיירות ונופש, פיננסים, קמעונאות ועוד.

את הקריירה החלה זינגר לפני כמעט 20 שנה כמהנדסת בטאוור. לאחר מכן, הוצע לנהל במפעל את אזור שכבות דקות. היא מספרת שהתלבטה לא מעט אם לקחת את התפקיד: "חשבתי לעצמי, מה פתאום נותנים לי לנהל מחלקה שאני לא מעורה במה שהיא עושה, זה יכשיל אותי. בדיעבד אני מבינה כמה זה עשה לי טוב. זה חייב אותי ללמוד, לשאול שאלות את המהנדסים, לסמוך על המקצועיות שלהם. בסופו של דבר זה בנה אותי טוב מאד מבחינה ניהולית", היא מספרת.

זינגר מוסיפה כי "בתור מנהלת אני נתקלת בלא מעט אתגרים, על מנת לצלוח אותם הדבר הכי חשוב הוא לזכות בשיתוף פעולה של כלל העובדים. שיטת הניהול שלי היא שקופה - מה שאני יודעת אני מעבירה לאנשים ומסבירה להם איפה אני צריכה אותם ואנחנו חושבים ביחד איך אחד יכול לתמוך בשני".

חשובה לה גם האווירה הנעימה, הביתית-משפחתית במפעל, כפי שהיא מגדירה אותה. "אם בן אדם מגיע לעבודה ומרגיש שהוא מועצם וטוב לו הוא ייתן את המקסימום. לפעמים כשאני יוצאת לחופשה של שבועיים-שלושה ואז חוזרת ושומעת: 'וואו איך כולם עבדו והיו מקסימים', אני יודעת שעשיתי את העבודה שלי כמו שצריך", היא מסכמת.

לסרטוני הזכייה של אבי לסרי ושלומי ברוך הקליקו כאן

צרו איתנו קשר *5988