תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

"אני מאמין בעבודת צוות; אין כוכבים, לבד אי אפשר להצליח, גם אם תהיה המנהל הכי מוכשר"

שלומי ברוך, מנהל מותג LG וחטיבת המוצרים בחברה, הגיע למקום השני בפעילות "המנהלים של ישראל" של אופל בשיתוף גלובס • "האתגר הכי גדול בניהול הוא לערוך התאמות בין עובד לעובד, לכל אחד מהם יש לו את האני מאמין שלו והאופי השונה שלו" • צפו בראיון המלא

הכתבה בשיתוף אופל

"כדי לתת מוטיבציה לעובד, צריך להעניק לו הכוונה מלמעלה ואת האפשרות להיות חלק מההצלחה, ואז הוא מרגיש טוב עם מה שהוא עושה, כיף לו והוא רץ קדימה", אומר שלומי ברוך, שזכה במקום השני בפעילות המנהלים של ישראל של אופל בשיתוף גלובס. 30 מועמדים הגיעו לשלב הגמר של התחרות. כולם הומלצו על ידי עמיתים לעבודה ועוסקים במגוון תחומים - שיווק ופרסום, הייטק, תיירות ונופש, פיננסים, קמעונאות ועוד.

ברוך משמש בתפקידו הנוכחי כמנהל מותג LG ומנהל חטיבת המוצרים. הוא החל את דרכו בחברה בשנת 2010 כמנהל מוצר מסכים מקצועיים וקודם לתפקיד מנהל מותג טלוויזיות ומסכים מקצועיים ואחראי על חטיבת המכירות.

לדבריו, "האתגר הכי גדול בניהול הוא לערוך התאמות בין עובד לעובד, כל אחד מהם יש לו את האני מאמין שלו והאופי השונה שלו. כמו כן, מאד חשוב שאתה בתור מנהל תהיה ער כל הזמן למה שקורה ביום יום עם העובדים שלך - לתת להם מלה טובה כל בוקר ולפרגן, וגם אם הם לא עושים משהו נכון, אז להסביר ולהראות את הדרך".

ברוך מספר כי על מנת להפוך את LG למותג המוביל בשוק בתחומי אחריותו, הקים חמ"ל ביחד עם העובדים, שנרתמו למשימה. "ברמה היומיומית ניתחנו נתונים, ידענו בעצם שאנחנו צריכים לעבור ל'מוד' של הובלה ולא עצרנו עד שהשגנו את המטרה. היום העובדים מרגישים בטוחים, ווינרים - כולם ביחד גרמו למהפך הזה לקרות ואפילו קראנו למהפכה הזאת 'מהפכה של שמחה'".

"אני מאד מאמין בעבודת צוות, להקשיב לאחרים", הוא מסביר על סגנון הניהול שלו. "אני לא מתבייש ללמוד מהעובדים, אין כוכבים, לבד אי אפשר להצליח, גם אם תהיה המנהל הכי מוכשר".

לסרטוני הזכייה של אבי לסרי ולילך זינגר הקליקו כאן

צרו איתנו קשר *5988