תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד רייסמן-גור משרד עורכי דין: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

כאשר אושרה לראשונה תמ"א 38 בשנת 2005 זיהה עו"ד עמיר רייסמן את הפוטנציאל הגלום בה והתחיל לפתח את התחום. כבר ב 2006- החל ללוות פרויקטים, בין השאר את הליך ההתחדשות העירונית הראשון ברמת גן, וזאת בתקופה שמעטים הכירו את הנושא וקידמו אותו. ב-2010 הצטרף לרייסמן עו"ד מורן גור, שהתמחה משנת 2005 בתחום שמאות המקרקעין וההתחדשות העירונית. כשותף מן המניין פתח עו"ד גור מחלקה חדשה, "מחלקת תכנון ובנייה", במשרד ש. רייסמן, ששימשה פלטפורמה מקצועית להשלמת המערך המקצועי במשרד. כיום מנהלים השניים את משרד רייסמן-גור, משרד בוטיק שמתמחה בהתחדשות עירונית ובתכנון בנייה, ובו רייסמן מנהל את מחלקת ההתחדשות העירונית וגור את מחלקת התכנון והבנייה.

בשנה וחצי האחרונות שילש עצמו מספרם של עורכי הדין העובדים במשרד בעקבות היקף העבודה שגדל כתוצאה מההצלחה ומהמוניטין שנצבר. במשרד ניתנת מעטפת שלמה של ליווי מקצועי הן ליזמים והן לדיירים בתחום של התחדשות עירונית - החל בשלב הראשון הכולל חוות דעת וניתוח הפרויקט וכלה בייצוג בפני ועדות משנה להתנגדויות, ועדות ערר לתכנון ובנייה, המפקחת על הבתים המשותפים, היטלי השבחה, מיסוי מקרקעין ועוד.

לדברי עורכי הדין רייסמן וגור, הייחוד במשרדם הוא צוות גדול ואיכותי, בקיא ולומד, שמספר רב מהעובדים בו התמחה במשרד ושאב את עקרונות היסוד שלו: החל בחתירה למצוינות וחשיבה מחוץ לקופסה, שהוכיחה עצמה עד כה, וכלה ביכולת עבודה מהירה ועמידה במצבי לחץ הן בדיונים בפני מוסדות התכנון והבנייה והן בפרויקטים של התחדשות עירונית. הלקוח מעודכן כל הזמן באופן אישי ומקבל את חוות הדעת תוך כדי תנועה, ובדרך זו ההצלחה אופטימלית. יתרון בולט זה של איכות העובדים ומספרם הגדול ניכר במספר הפרויקטים הרב שיצא לדרך ומביא לתוצאות המגשימות את המטרה המשותפת. "כאשר קיימת חשיבה מחוץ לקופסה ניתן להגיע לפתרונות בתקלות תכנוניות- קנייניות, בהיבטים סטטוטוריים שמקפיאים פרויקט או בקידום תב"ע, שאינם באים לידי ביטוי במשרדים אחרים. כך, לדוגמה, במתחם משותף של שני בניינים בהרצליה פנו אלינו נציגים של בניין בודד לבחון הליך משותף, ומשגילינו כי הבקשה לחיזוק מצב קיים מתייחסת רק לבניין אחד מתוך השניים, העלינו את מלוא טענותינו במסגרת פנייה לוועדת המשנה של הוועדה המקומית. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988