תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת אנגלאינווסט: מובילה בתמ"א 38 בארצי, רמת גן, גבעתיים, הוד השרון לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

חברת יזמות הנדל"ן, אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ, היא חלק מקבוצת השקעות בינלאומית שנוסדה על-ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן בעל מוניטין בינלאומי. אנגלאינווסט התחדשות עירונית, מתמחה בפרויקטים של תמ"א- 38 ופינוי-בינוי.

החברה מספקת מכלול שירותים מלא הנדרש לביצוע הפרויקטים בהתאמה אישית ותחת קורת-גג אחת. החברה מתכננת, מממנת ומבצעת באיכות הגבוהה ביותר, תוך חוסן כלכלי ואיתנות פיננסית, לצד ניסיון וותק של 35 שנה, ופרויקטים רבים שבוצעו בארץ ובחו"ל. החברה פועלת במתחמים גדולים הכוללים מספר מגרשים, שבהם נדרשת הגשת תב"ע חדשה לשינוי הבינוי מכוח זכויות בנייה קיימות, תמ"א 38- ופינוי-בינוי, לצד פרויקטים של בניין בודד. הטיפול בפרויקטים נעשה החל משלב הייזום וקידום תוכנית-המתאר, דרך שלב התכנון המפורט, ועד לשלב הביצוע. האם תעדיפו לעבוד על מתחמים מאשר על בניין בודד?

עופר אנגל, סמנכ"ל הפיתוח העסקי בחברת אנגלאינווסט: "תמיד נעדיף לעבוד על פרויקט של מתחם, איך איננו פוסלים פרויקטים של בניינים בודדים. במתחם גדול, הבנייה מקיפה יותר והגישה לרכבים ולמכונות נוחה יותר. השטח מרווח יותר מבחינת התארגנות, סוג הביצוע בפועל, והציוד שאפשר להכניס למגרשים גדולים. התכנון אופטימלי לכל האזור וגם התמורות לדיירים רחבות יותר. "אמנם יש אתגרים בגיבוש ראשוני של בעלי הדירות, ככל שיש יותר בעלי דירות זה יותר מסובך ונדרש הליך שונה מבחינה תכנונית, וזה מאתגר, אך יש לנו מחלקה שמטפלת בהם, וכן גורמים שותפים, כגון מנהלי אזור, שאנחנו ממנים לפרויקטים. כיום, מרבית בעלי הדירות כבר מגובשים ברוב הבניינים, כי יש יותר מודעות וכל התחום גדל. אנחנו פועלים בתחום התמ"א-38 משנת 2009 , ואם פעם לא ידעו מה זה, היום כולם מכירים את התחום".

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988