תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד פלס מוזר כהן ושות’ משרד עורכי דין: מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

"אני זוכר שהייתי מראשוני החלוצים בתחום של התחדשות עירונית. בשנת 2006 סיירתי בין הבניינים, והסברתי לבעלי הדירות מה זה תמ"א-38", כך מספר עו"ד כהן נריה ראש מחלקת התחדשות עירונית במשרד עוה"ד פלס-מוזר-כהן ושות‘ P|M|C| & Co, משרד נדל"ן ותיק, הפועל מ-1986 בתחום הנדל"ן, שבנה יחידות- דיור מאילת ועד צפת. "עסקאות התמ"א הראשונות היו לבניית קומה וחצי, והן לא היו מספיק כלכליות לחברות הבנייה הקלאסיות. לאט-לאט נכנסו יזמים קטנים ובינוניים לתחום, שגדלו עם הפרויקטים".

לדברי עו"ד כהן, "בשנים האחרונות כל חברות הבנייה הגדולות נכנסו לתחום ההתחדשות העירונית. תהליך דומה עבר גם על הפירמות הגדולות של משרדי עורכי- הדין. הפירמות לא נכנסו לתחום ההתחדשות העירונית בתחילת הדרך, אלא בעקבות הלקוחות שלהן, חברות הבנייה הגדולות. זה היה כר משגשג לפריחת משרדי עורכי-הדין הבינוניים בגודלם, שהצליחו להתמקצע ולהתמחות בנושא, ולצבור ניסיון שלא היה קיים בפירמות הגדולות שלא היו שם מתחילת הדרך".

נכון להיום, מחלקת ההתחדשות העירונית, בראשות עו"ד נריה כהן, מעורבת בבנייה של 6,300 יחידות-דיור חדשות, ביותר ממאה פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים. "בשנים הראשונות ייצגנו יזמים כדי להבין נכון את התהליכים מהצד היזמי, ולסיים פרויקטים מהתחלה ועד הסוף לפני שאנו ניגשים לייצוג בעלי דירות. היום בעלי הדירות הם הלקוחות שלנו, ואנו מתייחסים במלוא הרצינות והזהירות לנכס שלהם. רצינו לגשת ללקוחות אלו, רק לאחר ניסיון מוכח ואמיתי של סיום פרויקטים בצד היזמי, על מנת שנדע להימנע ממוקשים בדרך (ויש הרבה)."כל הפרויקטים שבהם ייצגנו יזמים הסתיימו, או עומדים להסתיים, ולכן רוב הפעילות שלנו היום היא בייצוג בעלי דירות. מדי פעם אנו מקבלים גם פרויקט בצד היזמי, כדי לשמור על ערנות תכנונית ולהיות UP TO DATE בשביל בעלי הדירות. כך שלמעשה אנו מכירים את תחום ההתחדשות העירונית על בוריו משני צדי המתרס". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988