תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קבוצת יושפה יקר: מובילה בתמ"א 38 בחולון לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

בניגוד לעסקאות נדל"ן קונסרבטיביות, בתחום ההתחדשות העירונית הדייר הוא שותף לפרויקט במלוא מובן המילה. "לחברה שלנו יש אופי משפחתי, הן בהיבט הפעילות הפנימית שלנו והן כלפי חוץ, מול הדיירים, הספקים שלנו וכל הגורמים שמלווים את הפרויקט, אותם אנו מחשיבים כשותפים מלאים לדרך", מספר אורן יושפה, שותף ומנהל הייזום והפיתוח של יושפה יקר, על הדי.אן.איי של החברה.

החברה מתנהלת במתכונת של חברת בוטיק, ולדברי יושפה, כיום באמתחתה פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה שמתאכלס בימים אלה, חמישה פרויקטים נוספים בביצוע ופרויקטים נוספים בהליכי רישוי בעיריות, ובסך הכול בימים אלה לחברה כ-200 יחידות דיור ברמת התהוות שונה. זאת, בנוסף למספר פרויקטים שנמצאים לקראת חתימה מול הדיירים וייצאו לדרך בשבועות הקרובים. "הקשר עם השטח חשוב לנו ביותר", מספר יושפה, "אנו שמים דגש גדול על החוויה של הדייר בתהליך. אם זה דייר שנכנס לפרויקט תמ"א, או דייר שרכש דירה באחד הפרויקטים. חשוב לנו מאוד שהוא יהיה רגוע ויידע שיש לו כתובת ומענה בכל עניין בדרך.

"אחד הפרמטרים המרכזיים לבחירת פרויקטים אצלנו הוא המיקום. אנו נעדיף להקים פרויקט בבניין במיקום שמבחינתנו הוא הנכון, בדרך כלל בשכונות ותיקות בערים, היכן שרוכשי הדירות יכולים כבר בעת קניית הדירה 'על הנייר' לראות איך ייראו חיי השכונה מבחינת תשתיות, מוסדות, בתי ספר, תחבורה וכדומה", מציין יושפה. למשל לחולון, "שהיא מרכז פעילות משמעותי של החברה", סממנים משפחתיים ייחודיים, כך שאין זו הפתעה שהחברה בחרה בה ככר פעילות מרכזי שלה, ונכון להיום ישנם בעיר חמישה פרויקטים בשלבי ביצוע מתקדמים ומספר פרויקטים נוספים בהליכי רישוי או חתימה. "התושבים של חולון מאוד אוהבים את העיר שלהם ומחפשים חלופות דיור ליד המשפחה, בעיקר במרכז העיר. הילדים רוצים להישאר ליד ההורים, ולכן הביקוש באזור זה ער מאוד". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988