תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת אפריקה התחדשות עירונית - מובילה בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג 100 dun's ומדלן

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

גם חברות הענק בתחום הנדל"ן למגורים נכנסו לתחום ההתחדשות העירונית, לאחר שהבינו את הפוטנציאל הגלום בו. אחת מהן היא אפריקה-ישראל מגורים, החברה המובילה בתחום הבנייה למגורים כבר 40 שנה. הקבוצה הקימה חברה-בת המתמחה בתחום, בשם "אפריקה-ישראל התחדשות עירונית". החברה פעילה בתחום ההתחדשות משנת 2011 , והיא פועלת אך ורק בענף ההריסה והבנייה מחדש (תמ"א-38/2) ופרויקטים של פינוי-בינוי. בראש החברה עומד אסף סימון, שקודם לכן שימש כמנהל הכספים של אפריקה-ישראל מגורים. לדברי סימון, "ההחלטה להקים את החברה נבעה מההבנה שיש צורך בחברה מתמחה בתחום ההתחדשות,- שנתפס עבורנו כמנוע צמיחה אסטרטגי לשנים הבאות. משנה לשנה החברה מגבירה את השקעותיה בתחום, וכיום היא נמצאת בביצוע של 9 פרויקטים מסוג הריסה ובנייה (כ-300 יח"ד), וצפויה להפעיל עוד שמונה פרויקטים (כ-250 יח"ד) כבר במהלך 2018".

יש לכם העדפה לאזורים מסוימים בתחום ההתחדשות? אם כן, למה? אסף סימון: "ראשית הפעילות הייתה בערים רמת-גן, גבעתיים ותל-אביב, שהיו החלוצות בתחום ההתחדשות. בשנתיים האחרונות החברה הגבירה משמעותית את פעילותה בערים נוספות, בהן ירושלים, הרצליה, נתניה, באר-שבע. אנו ערוכים לפעילות רחבת היקף בכל הארץ, תלוי בהיתכנות הכלכלית וברצון העירייה לקדם את תחום ההתחדשות".

איזה יתרונות יש לכם בתחום ההתחדשות העירונית? סימון: "אפריקה התחדשות עירונית היא חברה מתמחה בתחום ההתחדשות. כל עובדי החברה הם אנשי מקצוע מיומנים. וגם תודעת השירות חרותה על דגלנו. הניסיון שלנו בפועל, בביצוע, הוא מהגבוהים בענף ההריסה והבנייה, וכן בניהול הליכים ובפינוי דיירים בפועל. כחברה-בת של אפריקה-ישראל מגורים הציבורית - השקיפות והאמינות הן נר לרגלינו. אנו עומדים מאחורי כל התחייבות שלנו לבעלי הדירות. "לקוחותינו יכולים להיכנס כל רבעון לדוחות הכספיים של החברה-האם (אפריקה מגורים), ולבחון אותנו. החוסן הפיננסי המשמעותי של אפריקה מגורים הוא מגורמי השקט הנפשי שיש ללקוחות החברה. הגישה שלנו למקורות המימון ולבנקים בולטת באיכותה המשמעותית. הסינרגיה המלאה בין החברות נותנת ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר שקיים היום בשוק ההתחדשות העירונית". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988