תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת צליח רוטשילד מימון והשקעות בע״מ - מובילה בתמ"א 38 ברמת גן לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

דיי נדיר היום למצוא חברה קבלנית אמיתית, כזו שנבנתה בעשר אצבעות ושבעליה עדיין זוכרים את מגע הבטון בידיים חשופות. זהו סיפורה של קבוצת צליח-רוטשילד, שהוקמה לפני 45 שנה על-ידי יאיר רוטשילד ויוסף צליחכחברה קבלנית, התפתחה עם השנים לחברה יזמית, והרחיבה את המשפחה ואת מעגל לקוחותיה. קבוצת צליח-רוטשילד רכשה מוניטין רב לאורך השנים בבנייה וביזמות של פרויקטים רבים, מצליחים ומגוונים, החל מבנייני מגורים, דרך מגדלי משרדים ומסחר, ועד מתחמי דיור מוגן.

ה"אני מאמין" של הקבוצה ה"אני מאמין" של קבוצת צליח-רוטשילד היה מאז שקמה היחס המשפחתי, האישי והאנושי. ואכן הדברים מתבטאים בשביעות רצונם של הדיירים מן האיכות, המקצועיות, ההקפדה על פרטי פרטים וכמובן מן התוצאה. על אף גודלה ועוצמתה, צליח- רוטשילד שומרת על צביונה המשפחתי, כקבוצה אישית, אנושית שאינה מעונבת. דלת המשרד של מקימי החברה ומנהליה פתוחה ונגישה, ממש כמו ביום הקמתה.

חברה יזמית שהיא גם קבלנית כחברה האמונה הן על הייזום והן על הביצוע של הפרויקטים שלה, לקבוצת צליח-רוטשילד האפשרות לבנות את הפרויקטים האולטימטיביים עבור לקוחותיה. הבחינה של כל פרויקט נעשית הן מזווית היזם והן מזווית הקבלן. הרישיון והסיווג הקבלני של צליח-רוטשילד, מהווים ערובה למקצוענות, ניסיון, עמידה בתקנים, פיקוח שוטף ולעבודה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. קבוצת צליח-רוטשילד היא למעשה one stop shop לכל דבר ועניין הנוגע לפרויקט. היא אחראית על המוצר החל מעסקת רכישת הקרקע והליכי האישורים לבנייה, דרך התכנון, השיווק, הבנייה, השירות ללקוחות, שינויי הדיירים (יחד עם אדריכלית שינויים הצמודה לכל לקוח, להתאמה אופטימלית של הדירה לצרכיו האישיים). זאת, לרבות אכלוס הבניין, מסירת המפתח, ועד לאחריות בדק וטיפול בצורכי הדיירים לאחר הכניסה לדירה. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988