תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

יסודות ב.ל.ב בע"מ - מובילה בתמ"א 38 בפתח תקווה לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

החברה היזמית יסודות ב.ל.ב בע"מ הוקמה לפני כעשור ועוסקת בתחום ההתחדשות. העירונית, בפרויקטים של תמ"א-38 החברה, המנוהלת בידי שלושת השותפים אילן כדורי (מהנדס אזרחי), קובי דפני (קבלן בסיווג ג' 3) וגולן שטרית, שמה לה למטרה את ראיית הדיירים במרכז, ופועלת מתוך תפיסה שירותית זו. מאז הקמתה ועד היום, יסודות ב.ל.ב לוקחת חלק בפרויקטים מרשימים אשר שמם יוצא למרחוק, המאופיינים באיכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר, וברמת גימור בלתי מתפשרת. כל זאת, תוך דגש על מקסום הזכויות ללקוחותיה וסל היתרונות והתמריצים המגיעים להם, מכוח תוכנית תמ"א-38.

הניסיון הרב של שותפי החברה, שימת הדגש על רמת מקצועיות ללא פשרות, העבודה עם אנשי מקצוע, כגון אדריכלים ומהנדסי הקונסטרוקציה המובילים בתחומם, וההקפדה על שירות ברמה הגבוהה ביותר, מיתגו את חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ לאחת החברות המובילות בתחום. לדברי אילן כדורי, שותף-מנהל בחברת יסודות ב.ל.ב, "היתרון המרכזי של חברת בוטיק המנוהלת ע"י 3 שותפים בעלי ותק וניסיון בתחום הנדל"ן, הוא בליווי האישי ובמעורבות האישית של כל אחד מהבעלים, בכל אחד מהפרויקטים ללא יוצא מן הכלל. אנו מלווים אישית את הפרויקטים מתחילתם, משלב הייזום וקבלת ההיתרים, דרך פיקוח צמוד על שלבי הביצוע, ועד למסירת התוספות לדיירים. אנו מבצעים את הפרויקטים תוך הקפדה על איכות בנייה מעולה ללא פשרות, ועובדים עם קבלנים מקצועיים, אחראים ומובילים בתחומם. "אנו מקפידים על שקיפות מלאה לדיירים בפרויקטים, ולא מציירים להם ’תמונה ורודה', שאין לה אחיזה במציאות. האמינות שלנו כבעלי החברה חשובה מכול. במהלך הפרויקט, אנו מעדכנים את הדיירים בכל שלב ושלב, ונמצאים לצדם לכל אורך הדרך. מקומה של החברה כחברה יזמית מובילה, מוערכת ואמינה נשמר בזכות עמידתה בסטנדרטים גבוהים של תכנון, בנייה, מחויבות לתקנים, עמידה בלוחות- זמנים ומתן שירות וליווי אישי".

חברת יסודות ב.ל.ב פועלת בעיקר בתחום התמ"א-38-1 , חיזוק המבנה הקיים ובניית תוספות וקומות חדשות, בעיר פתח-תקווה. בשנים האחרונות החברה סיימה בהצלחה 3 פרויקטים מובילים בעיר, ובימים אלו עובדת על הפרויקט הרביעי. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988