תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת מעוז דניאל - מובילה בפינוי בינוי לשנת 2017 לפי דירוג 100 dun's ומדלן

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

לפני יותר מ-30 שנה הקימו פנחס ורחל מלכה את חברת נדל"ן מעוז דניאל, חברה הנמנית כיום על חברות הנדל"ן הפרטיות והוותיקות בישראל. פעילות החברה משתרעת על פני כל תחומי הנדל"ן, לרבות יזמות, תכנון, ביצוע ומתן האחריות לבדק וטיפול המקצועי בכל חוליה בשרשרת. רחל מלכה, בעלים ומנכ"ל משותף, מדוע החלטתם להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית? נכנסנו לזה במקרה ולפני שנים רבות כשעוד לא היה ברור מה העתיד של זה,"היום כבר ברור שעתיד ענף המגורים והבניה למגורים הוא בתחום ההתחדשות העירונית. מאחר ואנו בתחום הנדל"ן עם וותק וניסיון של 30 שנה וכ 18 שנים גם בתחום ההתחדשות העירונית, אך טבעי לנו להמשיך ולעסוק בהתחדשות עירונית, ולעשות זאת בצורה הכי טובה, גם מתוקף היותנו קבלן מבצע ג 5-בסיווג קבלני הגבוה ביותר ".

מה מייחד את תחום ההתחדשות העירונית ביחס לתחומי נדל"ן אחרים? "הקשר ושיתוף הפעולה עם הדיירים אהוב עלינו במיוחד. אנו רואים מעבר להיבט העסקי גם היבט אנושי בשיפור איכות חיי ותנאי המגורים של התושבים וחידוש הערים,זהו ערך מוסף אדיר ההופך את הפעילות בתחום למתגמלת במיוחד. כל פרויקט שלנו מאופיין בבנייה חדשה ומודרנית על בסיס תקנים מחמירים, כולל הגדלת דירות הדיירים, הגדלה המשלבת ממ"ד, מרפסת שמש וחניה. זאת, לעומת הבניינים הישנים בהם הם גרים, שהם ללא מעלית, ללא ממ"ד, ללא חניה וללא איכות חיים ",ישנם פרויקטים שאנו ממש מתחזקים כדי למנוע התמוטטות המבנים עד לסיום ההליכים הסטטוטוריים, ממש כך.

מתי נכנסתם לתחום ההתחדשות העירונית? "לפני 18 שנים. למעשה, אנו החברה הראשונה שיזמה פרויקט פינוי בינוי במסלול יזמי בארץ ובעיר רמת גן, שם בנינו מגדל המתנשא לגובה של 30 קומות הכולל 104 יחידות דיור.

התחלתם כחברה קבלנית והרחבת את הפעילות שלכם גם לייזום פרויקטים. מדוע? "החברה עוסקת ביזום, תכנון ובניה למגורים. עיקר ההתמחות שלנו בתחילת דרכנו הייתה בנייה, ולשם כך יש לנו את הסיווג הקבלני המקצועי הגבוה ביותר ג-5. עם זאת, מהר מאוד עברנו ליזמות, לתכנון ולביצוע הפרויקטים שלנו. "בדרך הזו אנו אחראים על הפרויקט בכל שלביו, יודעים באיזה חומרים להשתמש, לוקחים אחריות מלאה על הבדק, עומדים בלוחות הזמנים, ונמצאים בקשר ישיר עם הלקוח. אין קבלן חיצוני הנמצא בינינו לבין היזם והדיירים ואין ניגוד אינטרסים, וזה נכון גם מבחינתנו וגם מבחינת הדיירים".

מהו היתרון היחסי שלכם בתחום ההתחדשות העירונית? "היתרון הגדול ביותר שלנו הוא שאנו חברה קבלנית לבנייה. אתנו הדיירים זוכים לביטחון רב, בידיעה מראש מי באמת גם יתכנן וגם יבנה להם את הבית ומי יהיה אחראי על הבית לאחר בנייתו. אנו אחראיים על כל השלבים בפרויקט, משלב התכנון ועד שלב האחריות, לפי חוק מכר דירות. "במהלך 30 שנות בניי ה טיפלנו באלפי משפחות שבנינו עבורן דירות בישראל. לאורך השנים עומדים לזכותנו הידע,הניסיון והיכולת שלנו לפתח קשר בין-אישי, המבוסס על אמפתיה והבנת צרכי הדיירים, שקיפות, שותפות ושירות טוב. זאת, בנוסף לידע המוכח שיש לנו בניהול מערכות תכנון,רישוי ,מימון ובניה בפועל, הכול תוך עבודה עם מיטב המומחים האדריכלים והיועצים בארץ. "כל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת, ולקוחות החברה נהנים מכתובת אחת בכל פנייה, מאיכות תכנון,בניה ועמידה בלוחות זמנים ובתאריכי אכלוס ". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988