תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת אירנשטיין מגה בית פרויקטים - מובילה בתמ"א 38 באשדוד לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

אחת החברות הבולטות בתחום ההתחדשות העירונית היא "מגה בית פרויקטים", הבונה שורה של פרויקטים במסגרת תמ"א 38 ברחבי אשדוד. החברה, בניהולו של ר‘ ישראל אירנשטיין, נחשבת לפורצת דרך בכל הקשור לסטנדרט בנייה גבוה ומוקפד, שאף אומץ בחלק מהמקרים על ידי רשויות התכנון והפך לתקן קבוע. לחברה ניסיון עשיר בתחום הבנייה, חוסן ואיתנות פיננסית מוכחת וכמובן עשרות דיירים ורוכשים מרוצים.

הרוכש נמצא בלב האתגר הגדול בתמ"א 38 הוא בהתאמת הישן והחדש בתשתיות הבניין. שיטות הבנייה והתשתיות שיושמו בעבר לרוב אינן רלוונטיות כיום, ובמרבית המקרים גם לא ניתן להגדיל את התשתיות הקיימות לטובת הדירות החדשות. חוקי התכנון והבנייה הנוכחיים מאפשרים ליזמים להסתפק בשדרוגים קלים של התשתיות הישנות, אך על פי החלטתו של מנכ"ל "מגה בית", ר‘ ישראל אירנשטיין, בחברה מתעקשים להחליף כמה שיותר תשתיות, ולכל הפחות להתאימן לתקנים המחמירים הנוכחיים בענף הבנייה, אף שלא חויבו לכך בתנאי הרישיון.

סטנדרט הבנייה הגבוה ש"מגה בית" אימצה בפרויקטים של תמ"א 38 הוא שם דבר בענף. בהתאם לכך מתקשרת החברה עם המומחים הגדולים ביותר בתחומם בכל הקשור לאדריכלות, הנדסה, עיצוב פנים, מטבחים וכדומה. אחת הדוגמאות לסטנדרטים הגבוהים של "מגה בית" קשורה לתקן בחיפוי חזית הבניין. בעוד בעבר נדרש הקבלן בהיתר הבנייה לבצע חיפוי אבן חיצוני רק לחלק החדש, ב"מגה בית" הבינו כי לא מומלץ לפצל את החזות החיצונית של הבניין המחודש, ולפיכך החליטו לבצע חיפוי אבן חדש בבניין כולו - בחלק הישן ובזה החדש. מראה חזית הבניין האחידה נשאה חן בעיניהם של מהנדס העיר אשדוד, דורון חזן, ואדריכל העיר, רם אהרוני.

 לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית  

צרו איתנו קשר *5988