רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה נוכחית

איך לעבור פגישות מכריעות בדרך הטובה ביותר?

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

מיקום הפגישה עלול ליצור בעיה אסטרטגית
השיחה הטלפונית עם השותף הפוטנציאלי לעסקים הלכה מצוין, וכעת נשאר לכם רק לקבוע פגישה. באופן טבעי כל אחד מציע את המשרד שלו, ולא מוכן לוותר בנושא זה. ולפתע, על פרט שולי שכזה מתפתחת דרמה לא הכרחית שלעתים מביאה לפיצוץ העסקה. או דמיינו סיטואציה אחרת, דירקטוריון החברה מקיים פגישה עם משקיעים מחו"ל והעובדים שעדים זה מתחילים בשיחות מסדרון ובהשערות המובילות אותם לחוסר וודאות שפוגעת ביעילות בחברה.

 

חדרי ישיבות ניטרליים מעניקים שקט בסביבת עבודה מתקדמת
כמובן שלקיים פגישות מסוג זה בבית קפה לא בא בחשבון, ולכן חדרי ישיבות ניטרליים הם הפתרון לסוגיות אלה. השכרת משרד יומי או לכמה שעות בסביבה עסקית, יוקרתית וטכנולוגית תאפשר לכם לקיים את הפגישות בשקט הראוי להן מבלי לפגוע בתדמית החברה או ברגשות הצד השני. חללי העבודה מאובזרים ויש תמיכה לוגיסטית ואדמיניסטרטיבית, ככה שכל מה שנשאר לכם זה לחבר את הלפטופ ולהקרין את המצגת.

חדרי ישיבות ניטרליים-רווח הדדי בשותפות עסקית
היתרון הגדול בחדרי ישיבות ניטרליים הוא הזמינות והתמורה ביחס למחיר. כאשר מדובר בחברת משרדים בפריסה גלובלית תוכלו למצוא חדרי הישיבות כמעט בכל יעד בעולם. קיים מגוון של חדרי ישיבות עם אולם שמתאים למצגות, חצי גורן שמעודד שיחה פתוחה ועוד. בנוסף, חדר ישיבות ניטרלי מעניק לשני השחקנים תחושה של מעמד זהה ולא של אורחים במשחק חוץ לאחד מהם.

רוצה להתייעל ולחסוך זמן וכסף? קבל הצעה לשירותי השכרת משרד יומי וחדרי ישיבות >>

המדריכים שלנו
ריג'ס לוגו

ריג'ס, שהוקמה לפני 25 שנה בבריסל, היא חברה מובילה בעולם בענף השכרת מרחבי עבודה ומתן שירותי משרד איכותיים ובהתאמה אישית. החברה מציעה מתחמי עבודה במיקומים אטרקטיביים, מייצרת סביבת עבודה פרודוקטיבית עבור העובדים והלקוחות ומסייעת לעסקים גם בצמצום עלויות. מטה החברה העולמית ממוקם בלוקסמבורג והיא נסחרת בבורסת המניות של לונדון.

בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בישראל והיא מחזיקה כיום בתשעה מרכזים במתחמים יוקרתיים באזורי עסקים אטרקטיביים וביניהם: מגדל אלקטרה, מגדל המוזיאון ומגדלי אביב בת"א, מגדלי איילון ואמות אטריום ברמת גן, מגדלי אקרשטיין ו- C Tower בהרצליה פיתוח, פארק מת"ם בחיפה ובפארק ההייטק והעסקים ברעננה. בקרוב ייפתח מרכז נוסף בבניין CU ברמת החיל. 

לחברה מעל ל-2,300 מרכזי עסקים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם והיא מספקת תמיכה אדמיניסטרטיבית ושירותי משרד מגוונים לכ-2.1 מיליון לקוחות. ללקוחות החברה ניתנת הבחירה לשכור את מגוון השירותים האיכותיים במתכונות ובסגנונות שונים ולטווחי זמן המתאימים לצרכיהם, החל בשכירת משרד לשעה, יום, שבוע, חודש וכלה בשכירויות ארוכות מועד. 

רוצה להתייעל ולחסוך זמן וכסף?