בריטיש איירווייס מקצצת: מבטלת את הסנדוויצ'ים והשוקולדים לנוסעים

במהלך שנועד לחסוך לחברה 22 מיליון ליש"ט, הודיעה בריטיש איירווייס כי הנוסעים בטיסות שנמשכות פחות משעתיים וחצי לא יקבלו ארוחה לאחר 10 בבוקר

חברת התעופה בריטיש איירווייס הודיעה אתמול (ד') כי החל מיום ב' הקרוב יבוטלו הסנדוויצ'ים והשוקולדים שמקבלים הנוסעים במחלקה הראשונה בטיסות הארוכות.

במסגרת קיצוצי עלויות, יצטרכו גם הנוסעים במחלקת התיירים בטיסות הקצרות של בריטיש איירווייס להסתפק בכעכים ובמשקה במקום בסנדוויץ', והם יקבלו כוסות חד-פעמיות במקום בקבוקי מים.

במהלך שנועד לחסוך לחברה 22 מיליון ליש"ט (26 מיליון אירו), הודיעה בריטיש איירווייס כי הנוסעים בטיסות שנמשכות פחות משעתיים וחצי לא יקבלו ארוחה לאחר 10 בבוקר. הם גם לא יוכלו לרכוש מזון במהלך הטיסה, אך החברה תספק להם ארוחת בוקר חינם בשעות הבוקר המוקדמות.

הצעדים, שהוכרזו בדיוק לפני שעונת החופשות מגיעה לעיצומה, נועדו לשפר את מצבה הפיננסי של החברה. לאחר שבריטיש איירליינס הפסידה 401 מיליון ליש"ט אשתקד, היא עומדת לרשום הפסד כבד נוסף, ומתכננת לגייס 680 מיליון ליש"ט במזומן כדי לשרוד את המשבר שפגע קשות בתעשיית התעופה העולמית.

ההחלטה לקצץ במזון שמחולק לנוסעים במהלך הטיסה תצמצם את ההבדלים בין בריטיש איירווייס לחברות התעופה הזולות, אמר אנדרו לובנברג, אנליסט תעופה ב-RBS. עם זאת, הוסיף לובנברג, בניגוד לרייאנאייר "הם עדיין נותנים לך פחית משקה ושקית טוגנים חינם, והמחירים שלהם אינם כל-כך שונים".

בריטיש איירווייס מסרה כי המספר ההולך ומידלדל של הנוסעים במחלקה העסקית בטיסות קצרות ימשיך לקבל ארוחות צהריים וערב. נוסעים במחלקת היוקרה בטיסות ארוכות יקבלו גם ארוחה קטנה שנייה, שתכלול שוקולדים וסנדוויצ'ים.

צרו איתנו קשר *5988