רשת טיב טעם מתכווצת: סוגרת 3 סניפים, מתוכם 2 הפסדיים

הסניף ברחוב בוגרשוב בת"א נסגר לפני כ-10 ימים, ו-2 סניפים נוספים, בגבעתיים ובחיפה, צפויים להיסגר בתוך כשבועיים ; רשת רבוע כחול צפויה להיכנס לסניפים בגבעתיים ובחיפה במקום טיב טעם

רשת טיב טעם מתכווצת: הרשת החליטה לסגור 3 סניפים, שניים מתוכם הפסדיים. הסניף ברחוב בוגרשוב בתל-אביב נסגר לפני כ-10 ימים, ו-2 סניפים נוספים, בגבעתיים ובחיפה, צפויים להיסגר בתוך כשבועיים.

לפני כחצי שנה מכרה הרשת 2 סניפים נוספים, במודיעין ובנצרת, לרשת כמעט חינם - כך שלמעשה, בתוך פחות משנה מצמצת הרשת את הפריסה מ-35 סניפים ל-30 סניפים בלבד.

הסניף ברחוב בוגרשוב בתל-אביב הוא סניף שנפתח לפני כשנה על שטח של 100 מ"ר, בקונספט חדש המבוסס על שירות עצמי כולל. הקונספט החדש לא הצליח, והסניף היה הפסדי.

הסניף בחיפה, הפועל ברמת-אלון, נפתח לפני כ-3 שנים ומשתרע על שטח של כ-1,100 מ"ר. מדובר בסניף שלא פעל בשבת ובשורה התחתונה לא היה רווחי.

הסניף השלישי הוא הסניף ברחוב ויצמן בגבעתיים שפעל תחת הקונספט "טיב טעם In The City". מדובר בסניף המשתרע על פני 300 מ"ר, שנפתח בתחילת 2008. הסניף היה הפסדי. לדברי מקור ברשת, ההחלטה לסגור את סניף זה באה בעקבות החלטת בית המשפט כי לא יפעל בשבת.

רשת רבוע כחול צפויה להיכנס לסניפים בגבעתיים ובחיפה, במקומה של טיב טעם.

בהתייחס לשאלה מדוע לא דיווחה הרשת על סגירת הסניפים לבורסה, נמסר מהרשת כי דיווח היה עלול לפגוע במשא-ומתן שהיא מנהלת לגבי העברת הסניפים.

בהתייחס לסגירת הסניפים מסרה הרשת, כי "טיב טעם תתרחב גם ב-2009, וזאת בהתאם לתוכניותיה האסטרטגיות. במקביל מבצעת הרשת תהליכי אופטימיזציה, בהם היא מתעתדת - בין היתר - לבחון סגירת סניפים שאינם אטרקטיביים ופתיחת סניפים חדשים במקומם".

צרו איתנו קשר *5988