אסטרונאוט לשעבר טוען בתוקף: "אנחנו לא לבד ביקום - ארה"ב מסתירה חייזרים"

אדגר מיטשל נחת על הירח ב-1971 ; היום הוא מנסה לשכנע את העולם שיש חיים מחוץ לכדור הארץ ; "אנחנו לא לבד", הוא טוען. "הייעוד שלנו, לדעתי, ואולי כדאי שנתחיל עם זה, הוא להפוך לחלק מקהילה בין-כוכבית" ;בנאס"א הופתעו מההאשמות שלו כי הממשל מסתיר מידע בנושא

לאתר חדשות ערוץ 2 (Mako / רשת)

יש אנשים רבים בעולם שטוענים שאנחנו לא לבד ביקום הזה, אבל כשאסטרונאוט שביקר בחלל אומר את זה, נראה שיש לזה קצת יותר תוקף. "יש חיים מחוץ לכוכב הזה, אבל האמת מוסתרת על ידי הממשל האמריקני", אמר היום אדגר מיטשל, שהיה חלק ממשלחת אפולו 14 שיצאה לירח ב-1971. מיטשל אמר את הדברים בשיחה שנערכה בפגישה החמישית של ועידת ה-X, שבה נפגשים אנשים חדורי אמונה שישנם חיים אחרים ביקום.

האסטרונאוט שפרש סיפר שניסה לחקור את "תקרית רוזוול", אירוע שהפך לסמל עבור מחפשי צורות חיים אחרות ביקום. אחת הטענות שעלתה היא שספינת חלל התרסקה באתר בארצות הברית, ושגופות החייזרים מוחזקות במתקנים ממשלתיים בלב המדבר.

מיטשל בן ה-78 אמר בפני באי הוועידה כי "אנחנו לא לבד. הייעוד שלנו, לדעתי, ואולי כדאי שנתחיל עם זה, הוא להפוך לחלק מקהילה בין-כוכבית. אנחנו צריכים להיות מוכנים להגיע אל מעבר לכוכב שלנו ומעבר למערכת השמש שלנו כדי לגלות מה באמת קורה שם".

"תושבי רוזוול הושתקו"

מיטשל עצמו גדל ברוזוול, ניו מקסיקו. הוא טוען כי התושבים "הושתקו" וכי "רשויות צבאיות הורו לתושבי האזור לא לספר על החוויה של אותו הלילה". עוד טען האסטרונאוט כי הוא העלה את סוגיית העדויות של תושבי רוזוול בפני בכירים בפנטגון לפני 10 שנים, אבל נדחה על ידי אדמירל - שאת שמו, אולי בכוונה - הוא לא זוכר.

"אני קורא לאלה שיש בהם ספק: קראו את הספרים, קראו את החכמה, תתחילו להבין מה באמת מתרחש, מפני שאין ספק לכך שמגיעים לכאן אורחים", הוסיף מיטשל. "היקום בו אנחנו חיים הוא מפליא יותר, מרגש, מורכב ורחוק ממה שאנו יכולים לדמיין בנקודה הזו של הזמן".

רשת CNN הופתעה מהדברים של מיטשל ופנתה לסוכנות החלל נאס"א שהגיבה לידיעה: "נאס"א אינה מחפשת עב"מים. נאס"א לא מעורבת בשום כיסוי עדויות על חיים מחוץ לפלנטה שלנו או בפלנטה שלנו - נקודה".

צרו איתנו קשר *5988