מתכוננים ליום העצמאות? כנופייה גנבה ממחסני קירור עשרות טונות בשר בשווי מיליוני שקלים

60 טון בשר מובחר נגנבו מבית קירור באשדוד ועשרות טונות ממחסן אחר ; במשטרה לא זוכרים כנופיה כל כך מתוחכמת: בשני המחסנים הצליחו הגנבים לעקוף את מערכות האבטחה המשוכללות ביותר

לאתר חדשות ערוץ 2 (Mako / רשת)

גם העבריינים נערכים ליום העצמאות: כנופיית שודדים תועדה בימים האחרונים על ידי מצלמות האבטחה בשני מפעלים שונים גונבת בשר משובח. להם, כנראה, מובטח "על האש" טוב במיוחד.

אמש נכנסו הגנבים לבית קירור באשדוד. הם גנבו משם 60 טון בשר. אבל לא מדובר על נקניקיות וקבבים פשוטים - הגנבים בחרו את הסחורה המובחרת ביותר - נתחי אנטריקוט ופילה.

"הגיעה לפה כנופיה של גנבים, הם עשו חור בקיר, בחומת בטון של חצי מטר", סיפרו במפעל. "כשסיימו הכניסו את הבשר למשאיות שחיכו להם מעבר לפינה. הם גנבו את הסחורה הכי איכותית שלנו".

גם במחסן קירור אחר נכנסו הגנבים וגנבו בשר יקר. בעלי המחסן הזה מספרים כי הנזק מסתכם בסכום של בין שישה לשבעה מיליון שקלים. "הגנבים כנראה ייהנו מזה, לא אנחנו", אמרו במפעל.

במשטרה לא זוכרים כנופיה כל כך מתוחכמת. בשני המחסנים הצליחו הגנבים לעקוף את מערכות האבטחה המשוכללות ביותר. במשטרה מעריכים שמעשי השוד האלה תוכננו במשך זמן רב. השאלה עכשיו היא כמה זמן ייקח עד שימצאו אותם.

צרו איתנו קשר *5988