נהג שהתפרע על הכביש: "אני רוצה להתאבד"

הנהג נסע נגד התנועה, חתך צמתים, חצה פסים לבנים, עבר רמזורים אדומים והקפיץ את כל הגזרה עד שהצליחו השוטרים לעצור אותו ■ "השתגעת, אתה רוצה למות?", שאל השוטר שעצר אותו. "כן", השיב לו

ניידות, מחסומים והרבה מאוד שוטרים מודאגים השתתפו אמש במרדף אחר נהג בן 26 מבית שאן שנסע נגד התנועה, חצה קווים לבנים ורמזורים אדומים באזור עפולה. כשנבלם הסביר לשוטרים: קיבלתי בשורה רפואית קשה ורציתי למות.

הנהג התחיל בנסיעה "שגרתית" בשדרות ארלוזרוב בעפולה. שוטרים שהבחינו בו נוסע ללא חגורה ועם טלפון ביד סימנו לו לעצור. אבל במקום להיענות לשוטרים, הוא "נתן גז" והתחיל בנסיעה מטורפת.

"הוא חתך צמתים, נסע בניגוד לכיוון התנועה, חצה קווים לבנים ורמזורים אדומים", תיאר לחדשות 2 באינטרנט רב-פקד עידו קליין, סגן מפקד תחנת עפולה, את הנסיעה במהירות של 160 קמ"ש. "הקפצנו את כל הגזרה הקמנו מחסומים".

לבסוף נעצר הנהג. "אתה משוגע? איך אתה נוהג? אתה תמות", אמר לו השוטר הראשון שפגש בו. הנהג הפתיע בתשובתו. "כן, אני רוצה להרוג את עצמי כי קיבלתי בשורה רפואית גרועה ואני ממש בדיכאון", השיב.

מאוחר יותר בחקירתו הביע הנהג חרטה על מעשיו. לשוטרים התברר כי מדובר בנהג שכבר היה מעורב בתאונת דרכים קשה לפני שנה וחצי, תאונה בה נפצע קשה.

צרו איתנו קשר *5988