כתבת המדיה של "גלובס", יעל גאוני, מונתה לדוברת זכיינית ערוץ 2 רשת

גאוני תחליף את מיכל קיזלשטיין, ששימשה בתפקיד 12 שנה, ותשמש גם כמנהלת התקשורת השיווקית של הזכיינית

כתבת המדיה של "גלובס", יעל גאוני, מונתה לתפקיד דוברת ומנהלת התקשורת השיווקית בזכיינית ערוץ 2 רשת. גאוני תחליף את מיכל קיזלשטיין, שמסיימת את תפקידה אחרי 12 שנה. היא תשמש כחברת הנהלה ותדווח ישירות למנכ"ל רשת, אבי צבי. גאוני, שיצאה לחופשה מ"גלובס" בתחילת אוגוסט, תחל בתפקידה ב-15 לספטמבר.

לגאוני היכרות רבה עם שוק הטלוויזיה בישראל: בחמש השנים האחרונות היא משמשת ככתבת המדיה של גלובס, וקודם לכן שימשה משך שלוש שנים ככתבת תקשורת בידיעות אחרונות. לפני שהצטרפה לידיעות, שימשה משך שנתיים ככתבת שיווק ופרסום בעיתון הארץ.

בשנים האחרונות סיקרה גאוני את המכרז על ערוצים 2 ו- 10, שינויי בעלויות בערוצים המסחריים, מכירת גרעין השליטה של בזק, פרויקטים משמעותיים של זכייני הטלוויזיה בישראל, נושאי רגולציה שונים, אירועי מדיה טלוויזיוניים ואת תעשיית הרייטינג.

אבי צבי, מנכ"ל רשת, מסר כי הוא מודה בשם כל עובדי רשת למיכל קיזלשטיין על עבודה נפלאה בבניית רשת משך שנים ארוכות, ועל חלקה הרב בהפיכתה לגוף שידור מוביל המשפיע על התרבות הישראלית ועל הרגלי הצפייה בטלוויזיה.

צבי הוסיף, כי הוא שמח על החלטתה של גאוני לעשות את המעבר מסיקור אינטנסיבי של תעשיית הטלוויזיה, לתפקיד שבו תוכל לנצל את הידע העצום שצברה, כדי לקדם את רשת. צבי: "אני מעריך את עבודתה של יעל משך שנים ארוכות, ואני שמח שרשת תהנה מהידע העצום שלה ומזוויות הראייה הייחודיות שלה לגבי הטלוויזיה הישראלית".

יעל גאוני מסרה: "לאחר חמש שנים מדהימות בגלובס, בהם סיקרתי את תחום הטלוויזיה אני עוברת לתחום התעשייה הטלוויזיונית. אני מודה לגלובס על השנים המצוינות, ובטוחה שאעמוד באתגרים שנכונו לי ברשת בתקופה של שינויים ורענון".

צרו איתנו קשר *5988