צדיק: עובד במחלקת הירקות בסופר מצא והחזיר 250 אלף שקל

אלכס איסטירחוב בן 41, שעובד בסופר מגה בשוהם, נדהם לגלות את הארנק המלא בין המלפפונים לעגבניות ■ העובד איתר את בעל הארנק והחזיר לו את הכסף הרב

עובד מחלקת הירקות בסופר מגה של הריבוע הכחול בשוהם מצא שלל גדול שהתחבא בין מדפי המלפפונים והעגבניות - 250 אלף שקלים. עיתון ידיעות אחרונות מפרסם הבוקר את סיפורו של העובד הצדיק שהחזיר את מאות אלפי השקלים לבעל הארנק.

"הרמתי את הארנק ושמתי לב שהוא תפוח מאוד", סיפר אלכס איסטירחוב בן 41 שנדהם לגלות כמה כסף היה בתוכו, "התברר שהוא מלא בכסף שהיה קשור עם גומיה".

למרות הפיתוי, גילה איסטירחוב אזרחות למופת ומיהר להזעיק את מנהל הסניף. במבצע בלשי מהיר הצליחו השניים לאתר את בעל הארנק, ר'- איש חינוך כבן 60 שעבר לשוהם רק לפני כמה ימים. למרבה הפלא, עד לשיחת הטלפון מהסופר לא שם לב ר' כי איבד את הארנק.

אז, מיהר להגיע לסניף ולקחת את השלל האבוד. "קניתי לא מזמן דירה והייתי צריך להעביר את הכסף לקבלן", אמר ר' בהתרגשות כשהגיע לקחת את הכסף.

כאות הוקרה שב ר' לחנות כעבור יומיים עם שני בקבוקי יין ומכתב תודה לאיסטירחוב. גם המנהלים של העובד הצדיק שיבחו אותו על התנהגותו ומנכ"ל רשת הריבוע הכחול העניק לו תעודת הוקרה וזר פרחים.

צרו איתנו קשר *5988