רמי קליינשטיין מצטרף לצוות המנטורים של התוכנית "THE VOICE"

קליינשטיין יצטרף לאביב גפן ושלומי שבת, שכבר אישרו את השתתפותם כמנטורים, וכן ליהודה עדר, שישמש כמנהל האמנותי של התוכנית

רמי קליינשטיין מצטרף לצוות המנטורים של התוכנית "THE VOICE" ישראל שתשודר על-ידי זכיינית ערוץ 2 רשת. קליינשטיין יצטרף לאביב גפן ושלומי שבת שכבר אישרו את השתתפותם כמנטורים וכן ליהודה עדר שישמש מנהל אמנותי של התוכנית. "THE VOICE" צפויה לעלות לשידור ב"רשת" במהלך החודשים הקרובים.

"THE VOICE" הינו פורמט חדש שבו 4 זמרים מובילים מתעשיית המוזיקה המקומית יהפכו למנטורים (מאמנים) בתוכנית. בשלב הראשון אמורים המנטורים להיות מושפעים מהקול בלבד של המתמודדים, מבלי שהם רואים את המתמודדים. אם המנטורים מתרשמים מהקול, הם לוחצים על כפתור, הכיסא מסתובב - ואז לראשונה רואים המנטורים את המתמודד.

פורמט "THE VOICE", שפותח על-ידי ג'ון דה מול (מיוצרי "האח הגדול"), הינו פורמט הולנדי.התוכנית "The Voice of Holland" הייתה התוכנית הכי מצליחה בהיסטוריה של תחנת RTL4 והשיגה מעל ל-50% רייטינג.

הפורמט, שנקנה לשידור על-ידי רשת NBC בארה"ב, הגיע גם שם לרייטינג נאה ואף זכה לצפייה של 15 מיליון צופים. מעבר לכך, הפורמט נמכר ליותר מ-35 מדינות ברחבי העולם, ביניהן אוקראינה, בריטניה, גרמניה, איטליה, פורטוגל, נורבגיה, שוודיה, דנמרק, הודו, אוסטרליה, מקסיקו, קנדה ועוד.

צרו איתנו קשר *5988