דיווח: אייפד 3 יושק בחודש מארס; אילו חידושים תציג אפל?

על-פי דיווחים ברשת, הדגם החדש של הטאבלט מבית אפל יציע מסך בטכנולוגיה חדשה, מעבד מהיר יותר ■ האם תהיה הפעלה קולית כמו באייפון 4s?

האייפון 4s רק הושק בסוף השבוע במספר מדינות בעולם וכבר עכשיו יש שמועות חדשות על הטאבלט הבא של אפל - אייפד 3. על-פי דיווח של בלוג הטכנולוגיה All Things D הדגם החדש יוכרז בתחילת השנה הבאה, כנראה בחודש מארס. מדובר בתאריך הגיוני למדי, מכיוון שגם האייפד 2 הוכרז והושק באותו חודש. לעומת זאת, האייפד הראשון הושק בחודש מארס 2010, אבל הוכרז בינואר.

מבחינת יכולות חדשות נוספות באייפד הבא, ההערכות מדברות על גרסה חדשה של המעבד בשם A6 שיציע יכולות חזקות ומהירות יותר למכשיר. כמו כן, הטאבלט יציע ככל הנראה מסך בטכנולוגיית רטינה הקיימת כבר במכשירי האייפון 4. מלבד זה, לא יפתיע אם אפל תחליט לשלב את יישום ההפעלה הקולית החדשה שלה Siri הקיימת ב-4S. היכולת הזו מאפשרת למכשיר לקבל אינטלגציה מלאכותית גבוהה יותר בהבנה של אנשים המנסים להפעיל את המכשיר בדיבור.

השקה של אייפד 3 שנה אחרי הדגם השני תעזור לחברה להתמודד עם התחרות מצד יצרניות הטאבלטים מבוססות מערכת ההפעלה של גוגל, אנדרואיד. בשנה האחרונה גוגל השיקה טאבלטים מבוססים גרסת האניקומב (3.0 ומעלה) שפותחו במיוחד למוצרים מהסוג הזה. למרות שרוב המוצרים בשוק טאבלטי האנדרואיד לא מצליחים לספק אותה רמת הנאה כמו האייפדים, הם מציעים יכולות רבות ולפעמים טובות יותר משל הטאבלט של אפל, מה שרק מגביר את התחרות ומחייב את אפל להציע מוצר חדש בשוק.

צרו איתנו קשר *5988