הלימוזינה של אובמה נתקעה בכביש מספר 1 ונגררה

לא הכל הלך חלק מאז נחת נשיא ארה"ב בישראל: אחת הלימוזינות המשוריינות של הנשיא אובמה שעשתה את דרכה לירושלים בשיירה, נתקעה לאחר שמולאה בסולר במקום בבנזין ע"י הצוות הארגוני האמריקני

קבלת הפנים הממלכתית - והתקלה המביכה: רכב השרד של הנשיא אובמה שהובא לישראל מבעוד מועד נתקע זמן קצר לאחר שהנשיא האמריקני נחת בישראל. הסיבה: הוא מולא בסולר במקום בבנזין.

בזמן שנשיא ארה"ב יצא ממטוס ה"אייר פורס 1" לקול תרועת החצוצרות וצעד על השטיח האדום, התרחשה תקלה מביכה מאחורי הקלעים. אחת מהלימוזינות הנשיאותיות בהן היה אמור לעשות את דרכו בחלק מימי הביקור נתקעה באמצע הדרך לירושלים.

הלימוזינה, שמהווה חלק משיירה של 70 רכבים שעשו את דרכם לירושלים על כביש 1 שנסגר לתנועה, נתקעה באזור מחלף שורש עקב כך שמולאה בטעות בסולר במקום בבנזין על ידי אנשי צוות אמריקנים שהגיעו לארגן את הביקור ימים מראש.

לאחר שנתגלו הליקויים ברכב השרד של אובמה, הגיעו מכונאים ישראלים ואמריקאים למקום בו נתקעה הלימוזינה וניסו לתפעל את התקלה, אך ללא הועיל. ככל הנראה שתארגנת הבאת רכב שרד אמריקני אחר מאזור ירדן - זאת על מנת להוות תחליף לרכב השרד התקול. בסופו של דבר, פונה הרכב התקוע על גרר.

אובמה עצמו אמנם עשה את דרכו לירושלים במסוק, אבל השיירה המשוריינת שלו עשתה את דרכה על כביש 1 שנחסם מאזור נמל התעופה בן גוריון ועד ירושלים. הרחובות בירושלים ריקים לחלוטין בשעה זו עקב חשש התושבים לנהוג ולהיתקל בעומסי תנועה.

צרו איתנו קשר *5988