בן דוב מנהל מו"מ להסדר עם חלק ממחזקי האג"ח של סאני

בשבוע שעבר הציגה החברה מתווה חדש להסדר החוב עם מחיזיק האג"ח ■ לפי המתווה, תרומתו של בן דב תהיה בהעברת אג"ח בהיקף של 10 מיליון ערך נקוב אותן הוא מחזיק

במהלך הימים האחרונים מנהל אילן בן דוב משא ומתן מתמשך עם חלק ממחזיקי האג"ח של חברת סאני, במתווה שהגישה החברה למחזיקי האג"ח שלה בשבוע שעבר. המשא ומתן לא כולל את כל מחזיקי האג"ח ועל כן המשא ומתן בין הצדדים נמשך. מי שניהל את המשא ומתן מטעם מחזיקי האג"ח היה עופר גזית.

עפ"י עקרונות ההסדר, תרומתו של בן דב תהיה בהעברת אג"ח בהיקף של 10 מיליון ערך נקוב אותן הוא מחזיק, וכן הוא ירכוש ממנה את החזקותיה במפתחת מערכות הבטיחות לרכב מוביל-איי, וכן בתפוז אנשים; סאני תיקח הלוואה בהיקף של כ-50 מיליון שקל מצד ג' ל-4 שנים, ותשעבד לטובת המלווה נכסים שברשותה.

ההלוואה תשמש את החברה להחזר ההלוואה לבנק מזרחי בהיקף של כ-28 מיליון שקל, והשעבוד על מניות פרטנר אותן מחזיקה סאני יעבור מהבנק לטובת המלווה, כאשר היתרה שתיוותר תשמש לפירעון חלקי של האג"ח. בנוסף לכך תנפיק החברה שתי סדרות חדשות של אג"ח, שוות בהיקפן, אשר ישקפו את יתרת החוב שלא שולם. אגרות החוב החדשות לא תישאנה ריבית, והן ייפרעו בשלושה תשלומים שנתיים שווים, כאשר התשלום הראשון יהיה בתום 4.5 שנים מהמועד הקובע להסדר.

נציין כי סאני נמצאת בדיפולט מזה מספר חודשים, ולא שילמה את למחזיקי האג"ח את התשלום האחרון בחודש ינואר בהיקף של כ-65 מיליון שקל. לסאני הערת "עסק חי", והאג"ח שלה נסחרות בתשואות של עד 210%.

צרו איתנו קשר *5988