פרשת הזמר החשוד: הבלוגר שפירסם את שמו נעצר לחקירה

אחד הזמרים, שנחשד יחד עם זמר נוסף בקיום יחסי מין בהסכמה עם קטינה וחברותיה: "היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול" ■ הבלוגר שוחרר בערבות, האתר שלו חזר לאוויר

אחד הזמרים, שנחשד יחד עם זמר נוסף בקיום יחסי מין בהסכמה עם קטינה וחברותיה, התייחס אמש (ה') לפרשה במהלך הופעה בה השתתף, ואמר: "היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול". בהמשך ההופעה אף התבדח הזמר עם צעירה שנכחה בקהל ושרצתה להצטלם עמו, ושאל אותה בת כמה היא.

הפרשה התפרסמה השבוע (ד'), אז נודע כי בידי משטרת ישראל מידע על יחסי המין לכאורה בין הזמר, יחד עם זמר נוסף, לבין הנערה. על-פי החשד, גם חברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

אמש נעצר בלוגר מוביל שפירסם את שמו של הזמר ואף ניהל איתו דיאלוג סוער בפייסבוק (שמו לא הותר לפרסום). הבלוגר נחקר במשטרה ושוחרר בערבות. עם חקירתו הבלוג שלו הורד מהרשת, אבל נכון לשעה זו האתר חזר לאוויר.

במשטרה ממשיכים לבדוק את הפרשה. גורם במשטרה מסר כי הם מבקשים לבדוק כי המידע אכן אמין, ולכן רוצים לנקוט משנה זהירות. עוד צוין כי בדיקת המקרה נמשכת מזה מספר שבועות.

ובינתיים, פרשת הזמרים הולכת ומסתעפת: מי שלכאורה מעורב אף הוא בפרשה הזו, הוא ע' - איש יחסי ציבור שעל-פי החשד הכיר בין האמנים לנערות. בריאיון לחדשות 2 הוא דוחה מכל וכל את הטענות המיוחסות לו, וטוען כי "לא היה ולא נברא". בדבריו, התעקש כי גורם אלמוני "מנסה לחסל את הקריירות" של המעורבים.

"אני לא הבאתי מעולם שום קטינות לשום זמרים. הם חברים שלי ברמה האישית. זו פרשה שתתפוצץ. נעשה עוול להרבה אנשים", הוא אומר.

מאז שהפרשה נחשפה, הטלפון של ע' לא מפסיק לצלצל. "קנאה ושנאה מביאות מחלות. יש לנו הרבה קנאים בעולם הזה. השמועה התפשטה בכל הארץ כמו אש בשדה קוצים. כל התקשורת התנפלה. זו סתם שמועה. מדובר באנשים קנאים שרוצים לאחל לי רע"

במשטרה מתייחסים במלוא הרצינות לתיק, אבל ע' בטוח בחפותו ובחפות הזמרים. לדבריו, מנסים לתפור לו ולאמנים תיק. "שני הזמרים מעולם לא התעסקו בדברים האלה. הם אנשים ברמה. הם אנשים שיש להם הכול בחיים, ולא משעמם להם כדי שיתעסקו בשטויות".

הזמר מגיב להאשמה: "רצח אופי"

על מרבית פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום, הכולל גם את שמם של המעורבים במקרה. בינתיים הרשת גועשת, ורבים עסוקים בהשערות השונות - מי הם אותם זמרים המעורבים בפרשה.

שלשום, שעות ספורות לאחר הפרסום אודות הבדיקה שמנהלת המשטרה, הגיב אחד הזמרים ששמו נקשר בפרשה להאשמות והכחיש אותן מכל וכל. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי", כתב למעריציו. "הכול בסדר אצלי, ברוך השם. אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם, ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

מעריציו הרבים של הזמר מיהרו לגבות אותו ברשתות החברתיות. "אף פעם לא תצעד לבד, אנחנו אוהבים אותך", כתבה לו אחת ממעריצותיו. "אני לא מאמינה לדברים שכותבים עליך, יש לך את התמיכה המלאה שלי, אל תיתן שיהרסו לך את החיים", כתבה תומכת נוספת.

צרו איתנו קשר *5988