הנערה מפרשת הזמר: "לקח אותי לקפה אחרי בית-הספר"

בריאיון לחדשות 2 מתארת הנערה בת ה-17 את מערכת היחסים שלה עם שני הזמרים המעורבים בפרשת המין ■ "הוא ידע שאני תלמידה. יכולתי לראות את הבעייתיות, אבל רציתי אותו, ולא היה אכפת לי מכלום" ■ "הוא לא עשה משהו רע"

הנערה בת ה-17, המעורבת בפרשת הקטינות ומסיבות המין של הזמרים, טוענת בריאיון לחדשות 2 כי היא אינה מבינה מה לא בסדר במערכת היחסים שפיתחה עם שני הזמרים העומדים במוקד הפרשה שמסעירה את המדינה. "אני לא ידעתי למה אני נכנסת. הייתי מספר פעמים עם הזמר המפורסם הזה", סיפרה.

עניינים רבים בסיפורה של הנערה מעורפלים למדי - גם עבורה. במשטרה בודקים את פרטי גרסתה להתרחשויות בשנה האחרונה - שנחשבים לבלתי עקביים.

"הוא לקח אותי אליו הביתה, עם עוד חברה שלי ממש טובה, שעכשיו אני לא מדברת איתה בעקבות כל הסיפור הזה", אמרה על אחד משני הזמרים.

בהמשך הסבירה הנערה כי היא והזמר המפורסם מצאו מספר דרכים כדי להתראות אחד עם השנייה. "היינו נפגשים אצלו בבית או בבתים של חברים. במקרים אחרים מצאנו את הדרך להיפגש בבתי-קפה או בקניונים", שחזרה.

"הוא לא עשה משהו רע"

"לאחר תקופה מסוימת הוא ידע שאני תלמידה בבית-ספר", ציינה ואף טענה כי מערכת היחסים שנרקמה ביניהם הייתה בהסכמה. "יכולתי לראות את הבעייתיות שבזה, אבל זה לא היה כזה משנה, אני חיכיתי שזה יגיע מתישהו, אני רציתי אותו, ולא היה אכפת לי מכלום. אני עדיין אוהבת אותו".

במהלך השיחה עמה תיארה הנערה מערכת יחסים ידידותית גם עם הזמר השני ששמו נקשר בפרשה. "הוא היה לוקח אותי לבתי-קפה מיד לאחר בית-הספר. הוא לקח אותי לשבת לאכול במקומות שבהם רציתי", סיפרה.

אלא שמעבר לתיאוריה של הנערה, במשטרה מודאגים מעצם העובדה שהיא וחברותיה סבורות כי הזמר אינו אשם במה שהתרחש. "הבנות אמרו שהם יעזרו לו. זה לא ישנה כלום", היא אמרה בריאיון. "הן הולכות איתו גם לבית משפט כדי להעיד שהדבר הזה לא צודק. הוא לא עשה משהו רע".

צרו איתנו קשר *5988