פרשת אייל גולן: אחת הנערות שמסרה עדות במשטרה - נעדרת

הנערה, שנמצאת בפנימייה בצו בית משפט, לא הגיעה לפנימייה, והמשטרה פתחה בחיפושים אחריה

תפנית דרמטית בחקירה: אחת מהנערות המעידות בתיק נגד אייל גולן נעדרת מאז שעות הלילה. הנערה, הנמצאת בפנימייה בצו בית משפט, לא הגיעה לפנימייה, וכעת נערכים חיפושים אחריה.

הבוקר (ו') התייצב אייל גולן במשטרה להמשך חקירה. הזמר עומר אדם, ששמו עלה מספר פעמים במהלך החקירות, והיה צפוי להגיע הבוקר למשטרה כדי למסור עדות, ייתן את עדותו רק ביום ראשון. הזמר השני, ששמו עלה בתחילתה של הפרשה, יגיע ככל הנראה להעיד בימים הקרובים.

בשלב זה אין כל חשדות נגד עומר אדם, ולפי שעה מדובר במתן עדות בלבד, שייתכן כי תתקיים כבר מחר. "עומר התבקש להגיע לתחנת המשטרה כדי לתת עדות אופי בנוגע לאחד הנחקרים בפרשה", אמר מנהלו של אדם, עופר מנחם.

אתמול (ה') נחקרו בפרשה לאורך היום בסך-הכול 10 חשודים, ובהם אייל גולן ואביו. מרביתם עומתו זה עם זה בניסיון לבדוק את החשדות כנגדם. גולן עצמו עומת עם איש התקשורת שעוכב לחקירה. העימות נעשה במטרה לגלות אם הזמר ידע מה היה גילן של הקטינות.

בחקירתו שיתף פעולה גולן עם החוקרים ונראה נינוח אם כי במצב-רוח ירוד. החוקרים הציגו לו תמונות של נערות, וגולן אמר כי את חלקן הוא זוכר אך לא ידע שהן קטינות, ולגבי אחרות - הכחיש שהיה בקשר עימן.

גורמים המקורבים לחקירה סיפרו מנגד כי אביו של אייל גולן, דני ביטון, איבד את שלוותו במהלך חקירתו, והתפרץ לעבר החוקרים בזעם. השינוי בהתנהגותו של האב וזעמו בחדר החקירות נתפסים בעיני המשטרה כסימן חיובי להתקדמות חקירתם, לאור דבקותו עד עכשיו בהכחשותיו.

המשטרה חושדת, בין היתר, כי האב דני ביטון מחק את הסרטונים שתיעדו את יחסי המין. יחד עם זאת טוענים השוטרים כי יש ראיות חזקות מאוד שמפלילות את אביו של גולן בחשדות המיוחסים לו. בימים הקרובים צפויה המשטרה לזמן לחקירה מעורבים נוספים.

צרו איתנו קשר *5988