ריינאייר מרחיבה פעילות: השיקה שני קווי תעופה מגרמניה לאילת

חברת התעופה השיקה שני קוווי תעופה חדשים לאילת - מברמן ומדיסלדורף שבגרמניה בחורף הקרוב ■ הקווים החדשים יחלו לפעול בחודש נובמבר 2017

חברת התעופה RYANAIR ריינאייר  / צילום: רויטרס
חברת התעופה RYANAIR ריינאייר / צילום: רויטרס

חברת התעופה ריינאייר מרחיבה את פעילותה בישראל. החברה הכריזה היום (ד') על השקת שני קווי תעופה חדשים לאילת בחורף הקרוב: מברמן ומדיסלדורף שבגרמניה - קווים אלה מצטרפים ל-15 קווי הטיסות עליהם הכריזה החברה בחודש פברואר האחרון. הקווים החדשים יחלו לפעול בחודש נובמבר 2017.

לו"ז החורף של ריאנאייר בטיסות ישירות לאילת כולל טיסות מיעדים שונים באירופה בהם באדן-באדן, ברלין, ברמן, בריסל-שרלואה, דיסלדורף, פרנקפורט-האן, גדנסק, מילנו-ברגמו, פוזנן, וורשה-מודלין - קווים אלה מצטרפים לקווים שהחברה מפעילה כבר היום מברטיסלבה, בודפשט, קובנה וקרקוב.

קמפיין החורף לאילת ביוזמת משרד התיירות נועד במטרה להגביר את היקף התיירים הפוקדים את העיר, דווקא בעונת החורף. הקמפיין פועל בשנים האחרונות והוא מאפשר לחברות התעופה לשווק כרטיסי טיסה מוזלים לישראל בעקבות סבסוד ומענקים של משרד התיירות לחברות התעופה עם כל הפעלת קו מיעד חדש.

עם השקת הקווים יוצאת ריאנאייר במבצע של 30 אירו לכיוון (המחיר זמין באתר החברה עד לחצות יום חמישי ה11 במאי) - אלא שנזכיר כי בהתאם למדיניות של חברות הלואו-קוסט, המחיר הזה אינו כולל כבודה כשהמחיר תקף במועדים מסוימים. ללא מבצע, מצאנו טיסה לברמן למשל במחיר של 49 אירו לכיוון. נוסעים שיבקשו להוסיף מזוודה (במסגרת כרטיס שמאפשר גם ביצוע צ'ק אין מראש, בחירת מושב ובורדינג ראשוני) יכפילו את המחיר, כך במקום 30 אירו ישלמו כ-61 אירו עבור כרטיס לכיוון.

 

שר התיירות יריב לוין מסר כי "אני מברך את ריינאייר על בחירתה להעמיק את שיתוף הפעולה עם משרד התיירות ולפתוח שני קווי תעופה חדשים לאילת, בנוסף ל-15 הקווים עליהן הכריזה עמנו רק בחודש פברואר האחרון. זוהי הוכחה נוספת לכך שמדיניות השיווק אותה הטמענו מובילה לתוצאות בשטח, אך יותר חשוב מכך - הוכחה לאטרקטיביות הגוברת של אילת בפרט וישראל בכלל כמוקד משיכה תיירותי בינלאומי. אין לי ספק כי המהלך יתרום משמעותית לשגשוג ענף התיירות בעיר ויוביל לשבירת שיא במספר המבקרים בעונת החורף".

דימיטרה אפצידו, סגנית מנהלת המכירות והשיווק של אזור מזרח הים התיכון בריינאייר ציינה כי: "התייר האירופאי והישראלי יוכלו לבחור מבין 14 נתיבי התעופה שלנו לעובדה וממנה בחורף השנה, ויוכלו לצפות גם לשדרוגים עתידיים, כשריינאייר תמשיך במגמת ההשתפרות המתמדת שלה, שכוללת יותר שירותים חדשים ודיגיטליים ואפילו מחירים נמוכים יותר".

צרו איתנו קשר *5988