להיט חדש? רחפן קומפקטי, זול ומתקדם במיוחד יוצא לשוק

אחרי שהשיקה בישראל את רחפן הצילום המתקדם שלה - המאביק פרו, חושפת חברת DJI רחפן חדש נוסף בגודל מוקטן, אך בעל יכולות שלא מביישות את הגדולים והחדשניים שברחפנים ■ הוא מציג טכנולוגיה מתקדמת הכוללת יכולת עקיבה, הימנעות ממכשולים, שליטה באמצעות מחוות ידיים ועוד

רחפן ספארק / צילום: מתוך הוידאו
רחפן ספארק / צילום: מתוך הוידאו

תכירו את הספארק - הבייבי החדש של חברת DJI אשר בין היתר גם השיקה לא מכבר את המאביק פרו בישראל. ה-Spark שוקל רק 270 גרם, הוא מצוייד במערכת הימנעות ממכשולים ויכולת עקיבה אחר אנשים או כלי רכב.

הוא מגיע למהירות של 50 קמ"ש ושוהה באוויר למשך כ- רבע שעה כשהוא מסוגל להעביר וידאו גם ממרחק 2 ק"מ. הספארק כולל מצב ספורט לטיסה מהירה נטולת חיישנים וכן אפשרות להטסת FPV בעזרת משקפי מציאות מדומה.

השליטה בספארק נעשית דרך הסמרטפון כשבנוסף ב-DJI בנו מצב שליטה חדש בשם PalmControl, שמותאם למימדים ולשימושים הייחודיים של הרחפן, ומאפשר לכם ממש לשלוט בו עם הידיים. כך למשל הרחפן יכול להמריא מכף היד שלכם ולהמשיך לעקוב אחרי כף היד ולטוס לאן שתכוונו אותו - עם היד.

לאחר פעולה יודע הרחפן גם לחזור הביתה לבד. המצלמה של הספארק כוללת חיישן זהה לזה של המאביק פרו אבל היא לא מצלמת ב פור קיי.. העלות לרחפן כ- 500 דולר. כאשר הערכה המורחבת שכוללת חוץ מהרחפן גם בקר שליטה, עוד 2 סוללות ומגני פרופלורים, תעלה לכם 700 דולר. ההשקה שלו מיועדת ל- 15 ביוני.

צרו איתנו קשר *5988