דנה ספקטור ורן שריג הושעו מתוכניתם ברדיו FM103

בני הזוג שמגישים תוכנית לילית בתחנה ישובו לשדר אותה רק בעוד כשבועיים, בעקבות מה שכונה הפרה של נהלי התחנה ■ בעבר הושעו מהתוכנית בגלל עישון באולפן ■ שריג: "אוהבים את התוכנית ומתגעגעים למאזינים שלנו"

רן שריג, דנה ספקטור / צלם: יוסי צבקר
רן שריג, דנה ספקטור / צלם: יוסי צבקר

דנה ספקטור ורן שריג שמגישים תוכנית לילית משותפת ברדיו FM103 הושעו לפני למעלה משבוע מהגשת התוכנית ומאז משודרים ברצועה הקבועה שלהם, ב-11 בלילה, לקטים מהתוכנית.

ככל הידוע, השניים הושעו מהגשת התוכנית על ידי מנכ"ל התחנה, אור צלקובניק, בשל מה שהוגדר כהפרה של נהלי התחנה. התוכנית אמורה לשוב להיות משודרת בעוד כשבועיים. ב-FM103 אישרו את הדברים.

תוכניתם של ספקטור ושריג, בני זוג גם בחיים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה, משודרת ב-FM103 מאז 2013. ספקטור היא בעלת טור פופולרי במוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונת, ושריג הוא תסריטאי שיצר את הקומדיה המצליחה "רמזור" (יחד עם אדיר מילר) ואת הסדרה "מסובך" ששודרה בערוץ 10.

גם לפני כשנה הושעו השניים מהגשת התוכנית, אז, כפי שדווח בוואלה, הסיבה לכך הייתה העובדה שהם עישנו באולפן השידור בניגוד לכללי התחנה.

רן שריג מסר היום ל"גלובס" כי "הסיבה להשעיה הפעם לא קשורה לעישון ויש בה משהו משעשע. אנחנו מאוד אוהבים את התוכנית ואת המאזינים שלנו, ומתגעגעים אליהם מאוד".

צרו איתנו קשר *5988