אפליקציה ישראלית חדשנית שהפכה ללהיט בחנות ההורדות

חברת EyeCue השיקה את אפליקציית Qlone המאפשרת סריקה תלת-ממדית באמצעות האייפון או האייפד ■ האפליקציה, שזכתה לעניין רב באפסטור, מאפשרת לסרוק כל חפץ ולייצר ממנו תמונת 3D בצורה פשוטה ומהירה

אפליקציה לסריקת תלת מימד qlone/ צילום: יחצ
אפליקציה לסריקת תלת מימד qlone/ צילום: יחצ

חברת EyeCue הישראלית השיקה בחודש האחרון את אפליקציית Qlone. האפליקציה מאפשרת סריקה תלת-ממדית של חפצים באמצעות מצלמת האייפון או האייפד והתברגה ברשימת "האפליקציות החדשות שאנחנו הכי אוהבים" של עורכי אתר ההורדות של האפסטור.

באמצעות האפליקציה ניתן לסרוק כל חפץ ולייצר ממנו תמונת תלת-ממד בצורה פשוטה ומהירה. המודל התלת-ממדי מתקבל באופן מיידי לאחר הסריקה, וניתן לייצא אותו לתוכנות עריכה, להדפיס במדפסת תלת-ממד או להשתמש בעולם המציאות הווירטואלית והרבודה (VR/AR).

ניתן גם לשתף את המודל הסרוק בפייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם או מייל. אחד היישומים האפשריים והמעניינים של האפליקציה הוא לאפשר הצגה תלת-ממדית של מוצרים באתרי המסחר המקוון, כגון אמזון או eBay.

עד כה האפשרות הנפוצה להפוך חפץ פיזי למודל תלת-ממדי הייתה לרכוש סורק תלת-ממד ייעודי שעלותו נעה בין מאות לאלפי דולרים. עכשיו ניתן לשלוף את האייפון מהכיס, להציב את החפץ אותו רוצים לסרוק על דף משבצות מודפס ייעודי ובעזרת כיפת המציאות הרבודה שבאפליקציה לסרוק ולקבל מודל תלת-ממדי תוך שניות.

באפליקציה גם ניתן לשלב בין שתי סריקות של מודל שנסרקו מכיוונים שונים, לנקות, לשנות את הגודל, לשנות את הטקסטורה, לעצב ולגלף את האובייקט הסרוק בהתאם לרצון ולצורך. את האפליקציה ניתן להוריד בחינם, והשימוש במודל הסרוק הוא בתשלום.

צרו איתנו קשר *5988