כך תשתמשו בחינם בנייד גם בלי קליטה או אינטרנט

הכירו את ה"סונט" (Sonnet) - פיתוח חדש פועל על בסיס עיקרון הווקי-טוקי המוכר והטוב, אשר מאפשר לשלוח הודעות טקסט, הודעות מוקלטות, תמונות ושיתוף מיקום מבוסס GPS, גם אם אין באזורכם רשת אינטרנט או רשת סלולרית זמינה

סונט רשת אלחוטית / צילום: מתוך הוידאו
סונט רשת אלחוטית / צילום: מתוך הוידאו

מכשיר אלחוטי חדש העונה לשם "סונט" (Sonnet) יאפשר לכם להשתמש בטלפון הנייד שלכם מכל מקום ובכל תנאי מזג אוויר גם כשאין תשתיות טלפון בנמצא וללא כל עלות. הפרויקט שעלה כפרויקט גיוס המונים בקיקסטרטר הצליח לגייס כבר למעלה מ-80 אלף דולר מתוך היעד של 17 אלף דולר, שהציב לעצמו וכשנותרו עוד 21 יום לגיוס.

הסונט למעשה עובד על בסיס הווקי-טוקי המוכר והטוב ותוכלו להיעזר בו בכדי לשלוח הודעות טקסט, הודעות מוקלטות, תמונות ושיתוף מיקום מבוסס GPS, כל זה כאמור כשאין רשת אינטרנט או רשת סלולרית בנמצא. פתרון פנטסטי לזוג המטייל באזור ללא קליטה סלולרית לדוגמא.

המכשיר יוצר קשר עם הנייד שלכם באמצעות טכנולוגיית ה-WIFI ומשדר החוצה באמצעות גלי רדיו. כל מה שעליכם לעשות הוא להעביר את מצב הטלפון שלכם למצב WIFI , לגלוש לאתר של סונט (גם אם אין רשת) ולהתחיל לעבוד. המכשיר פועל בטווח של 5 קילומטרים מהמקום בו אתם עומדים ויכול אפילו להכפיל את טווח הקליטה דרך סונט אחר עד לטווח של 240 ק"מ. העלות של זוג סונטים דרך עמוד הקמפיין היא 89 דולר, שהם 311 שקל, כשהתקשורת בין המכשירים כאמור מתבצעת חינם לחלוטין.

צרו איתנו קשר *5988