נמל אשדוד | לפני כולם

המנוף ששבר את גב הנמל: עימות בהנהלת נמל אשדוד

ויכוח פרץ בין יו"ר ומנכ"ל חברת נמל אשדוד, לאחר שהאחרון לא ידע לספק תשובות בנוגע לתוכנית ההצטיידות • בעקבות דברי המנכ"ל  בלומנטל הודיעה היו"ר הוזמן-בכור כי הישיבה הסתיימה ויצאה מהחדר

אורנה הוזמן בכור / צילום: שלומי יוסף
אורנה הוזמן בכור / צילום: שלומי יוסף

יושבת ראש חברת נמל אשדוד אורנה הוזמן-בכור הפסיקה ישיבת דירקטוריון בעקבות חילופי דברים עם מנכ"ל החברה יצחק בלומנטל. ישיבת הדירקטוריון שעסקה בהצטיידות במנופים חדשים הופסקה לאחר שהוזמן-בכור שאלה מדוע מתעכבת הכנסת מנופי פריקה לפעולה. על הפרק עמדה שאלת הפעלתו של מנוף חדש שהיה אמור להיכנס לעבודה כבר בספטמבר 2017.

בלומנטל השיב לשאלתה של הוזמן-בכור כי הוא אינו יודע האם המנוף יהיה פעיל לפני חודש יוני. הוזמן-בכור, שכעסה על התשובה, שאלה את בלומנטל האם הוא מבין את המשמעות הכלכלית של איחור של 9 חודשים בהפעלת המנוף, כשהיא מתכוונת לפגיעה בשירות לאוניות ובתחרותיות של חברת נמל אשדוד מול חברות נמל אחרות.

בנוסף ציינה הוזמן-בכור כי העיכוב בהפעלת המנוף גורם לעיכוב בהפעלת מנוף נוסף. בלומנטל, על-פי נוכחים, השיב כי "אני לא מתכוון לעשות לך חיים קלים". בעקבות תשובתו של המנכ"ל הודיעה הוזמן-בכור כי הישיבה הסתיימה ויצאה מהחדר. דירקטורים נוספים שנכחו בישיבה גינו את אופן ההתבטאות של המנכ"ל.

מחברת נמל אשדוד נמסר בתגובה כי "איננו מגיבים בתקשורת על נושאים פנימיים של הדירקטוריון".

צרו איתנו קשר *5988