אספן גרופ וקבוצת יובלים רכשו קרקעות בפארק המדע בנס ציונה ב-29 מיליון שקל; יקימו 2 מבני משרדים

עפ"י ההסכמים, הצדדים יהיו שותפים שווים בהקמת פרויקט שיכלול הקמת שני בנייני משרדים המיועדים להשכרה בני 8 קומות משרדים וקומת מסחר אחת, בהיקף של כ-23,000 מ"ר מעל הקרקע וכן 3 קומות של מרתפי חניה

איציק ברוך / צילום: כפיר זיו
איציק ברוך / צילום: כפיר זיו

אספן גרופ  מדווחת על שני הסכמים שחתמה עם קבוצת יובלים, שבבעלות איציק ברוך לרכישה ולהסכם קומבינציה לרכישת קרקעות ב"פארק המדע" בנס ציונה, במחיר של 28.8 מיליון שקל. על פי ההסכמים, הצדדים יהיו שותפים שווים בהקמת פרויקט שיכלול הקמת שני בנייני משרדים המיועדים להשכרה בני 8 קומות משרדים וקומת מסחר אחת, בהיקף של כ- 23,000 מ"ר מעל הקרקע וכן 3 קומות של מרתפי חניה.

להערכת החברות, היקף ההשקעה הכולל בהקמת הפרויקט, לרבות העלות האמורה לרכישת הקרקע, יסתכם בכ-215 מיליון שקל. הפרויקט ימומן בחלקו ממקורותיהן העצמיים של אספן גרופ וקבוצת יובלים, ובחלקו ע"י קבלת מימון ממוסד בנקאי.

מקבוצת יובלים נמסר, כי הפרויקט יהווה המשך לפרויקט גדול שהחברה מקימה בפארק המדע של נס ציונה. בסוף 2017, רכשה יובלים מבעלים פרטיים קרקע בשטח של 12.5 דונם במתחם הצפוני של פארק המדע בנס ציונה בתמורה לכ-50 מיליון שקל, עליו היא מקימה בימים אלו קמפוס משרדים הנמצא בשלבי בניה ומכירה בשטח של כ- 32 אלף מ"ר בנוי בהיקף השקעה של כ- 300 מיליון שקל.

צרו איתנו קשר *5988