עו"ד נתי שמחוני פורש מהרצוג פוקס נאמן ומקים משרד בוטיק

למשרד החדש של שמחוני יצטרף גם צוות מחלקת הצווארון הלבן שניהל: עו"ד אסף קליין, שותף במשרד הרצוג פוקס נאמן, שיהיה שותף גם במשרד החדש, וכן עורכי הדין יואב סננס וטל שחף

עו"ד נתי שמחוני / צילום: איל יצהר
עו"ד נתי שמחוני / צילום: איל יצהר

עו"ד נתי שמחוני, לשעבר עורך הדין של מיקי גנור ב"פרשת הצוללות", הודיע היום (ב') על פרישתו ממשרד הרצוג פוקס נאמן (HFN), שם שימש כמנהל מחלקת הצווארון הלבן, ועל הקמת משרד עצמאי. למשרד החדש של שמחוני יצטרף גם צוות מחלקת הצווארון הלבן שניהל: עו"ד אסף קליין, שותף במשרד הרצוג פוקס נאמן, שיהיה שותף גם במשרד החדש, וכן עורכי הדין יואב סננס וטל שחף.

שמחוני נחשב לאחד הסנגורים המובילים בתחום הצווארון הלבן ומי שמייצג בתיקים מורכבים ובעלי פרופיל ציבורי גבוה. שמחוני ייצג ומייצג חלק מאישי הציבור ואנשי העסקים הבולטים בארץ ובין היתר ייצג בעבר כאמור את איש העסקים מיקי גנור, אך הפסיק לייצג אותו בשל החלטתו לחתום על הסכם עד מדינה בתיק הצוללות.

שמחוני מייצג כיום בין היתר את המיליארדר בני שטיינמץ, החשוד בשוחד ובהלבנת הון; את אלכס ויז'ניצק, לשעבר מנכ"ל נתיבי ישראל (נת"י - מע"צ לשעבר), בפרשת השוחד לכאורה בנת"י; ואת ראשת העיר נתניה, מרים פיירברג, שנחקרה בחשד לשוחד אך התיק נגדה נסגר.

עוד נמנה שמחוני עם צוות ההגנה שהביא לזיכויו של ח"כ אביגדור ליברמן מהאישום נגדו בפרשת השגריר מבלארוס; ייצג את סמנכ"ל הסחר לשעבר של חברת שופרסל, אלי גידור, שהורשע בעבירות על חוק ההגבלים העסקיים; את ראש העיר בת-ים, שלומי לחיאני; את איש העסקים ארקדי גאידמק ורבים אחרים.

שמחוני, בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1990, החל את דרכו המשפטית כמתמחה במשרדו של עו"ד אורי סלונים, ועם הסמכתו לעורך דין עבד תקופה מסוימת אצל עו"ד יהודה טוניק. בשנת 1992 חבר לעבוד עם עו"ד גיורא אדרת, תחילה כשכיר ובהמשך כשותף. בשנת 1999 פתח שמחוני משרד עצמאי, ובשנת 2004 התמזג משרדו עם זה של עו"ד אדרת - שהפכו למשרד אחד.

ב-2014 הצטרף שמחוני למשרד הרצוג פוקס נאמן, שם הקים את מחלקת הצווארון הלבן.

עו"ד נתי שמחוני מסר היום: "הגיעה ובשלה העת להגשים חלום ולכבוש פסגה נוספת במסלול חיי המקצועיים. שלל תחנות חיי והאנשים שאותם פגשתי וליוויתי בדרכי המקצועית הכשירו אותי לרגע המיוחד והמרגש הזה.

"המשרד החדש יהווה, בין היתר, אכסניה ייחודית וייעודית, מכילה ומחבקת למי שאיתרע מזלו ונצרך להתמודד למול רשויות אכיפת החוק.

"אני וצוותי הנאמן והמוכשר המלווה אותי שנים רבות פעלנו ונמשיך לפעול בנחישות, בתבונה, במסירות, ברגישות ובמקצועיות לעילא ולעילא עבור הלקוחות שלנו.

"זו העת לומר תודה למשרד הרצוג פוקס נאמן, המקום שהיה לי לבית בחמש השנים האחרונות. פגשתי שם אנשים נפלאים ועורכי דין מהשורה הראשונה. שילבנו יחדיו כוחות, הייתה הפריה מקצועית הדדית, ואני בטוח שנשתף פעולה גם לעתיד לבוא".

ממשרד הרצוג פוקס נאמן נמסר: "אנחנו מודים לנתי שמחוני על 5 שנים מצוינות של שותפות פורייה. אנחנו מאחלים לנתי הצלחה במשרד הבוטיק. אנו נמשיך בשיתוף-פעולה עם נתי שמחוני גם במשרדו החדש".

צרו איתנו קשר *5988