קמעונאות | בלעדי

וואו, אירופה: טדי שגיא רוכש את רשת מוצרי האיפור הישראלית וואו קוסמטיקס

העסקה מוערכת בסכום של כ-55 מיליון שקל וכוללת את 67 חנויות הרשת, שרובן בבעלות והיתר בזכיינות, וכן את הפעילות הבינ"ל ומרכז לוגיסטי באור-עקיבא • הרשת מעסיקה 500 עובדים

רשת WOW / צילום: יח"צ
רשת WOW / צילום: יח"צ

המיליארדר טדי שגיא ירכוש את רשת האיפור המוזל וואו קוסמטיקס (WOW Cosmetics) בתמורה לסכום המוערך ב-55 מיליון שקל - כך נודע ל"גלובס". את הרכישה יבצע שגיא באמצעות חברת Fiver הבריטית מקבוצת טדי שגיא, מהמייסדים אופיר קרפ (73%), אייל שוורץ (20%) ולי אפללו (7%). שוורץ, שמשמש כיום כמנכ"ל החברה, ימשיך לייעץ לרשת, ואת מקומו בניהול יתפוס שי טנג'י, מנכ"ל Fiver. ככל הידוע, העסקה אמורה להיחתם מחר (ה').

העסקה כוללת את 67 חנויות הרשת, אשר רובן בבעלות החברה והיתר בזכיינות, הפעילות הבינלאומית ומרכז לוגיסטי גדול באור-עקיבא.

וואו קוסמטיקס הוקמה ב-2005 כרשת ארצית לקוסמטיקה במחירי לואו קוסט, והיא מייבאת, מעצבת ומפתחת את כלל מוצריה. המתחרות העיקריות שלה הן הרשתות ביוטי קר וסקארה. כיום מעסיקה הרשת כ-500 עובדים. מלבד השוק הישראלי, לוואו קוסמטיקס יש פעילות בינלאומית, ומוצריה משווקים במאות חנויות קוסמטיקה בדרום אפריקה.

הרוכשת, פייבר, היא חטיבת הריטייל והאיקומרס בקבוצת טדי שגיא, הפעילה בעיקר בשוק הבריטי. היא מפעילה בין היתר את אתר האופנה הבריטי E5P, ובכוונתה לשווק בו את המוצרים של WOW באירופה.

העסקה לוותה על-ידי עו"ד פנינת ינאי.

שי טנג'י / צילום: רויטל מיקיליס
 שי טנג'י / צילום: רויטל מיקיליס

צרו איתנו קשר *5988