מה שכח לספר לנו דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר לשעבר

מנכ"ל הפעילות הבינלאומית של פוורפליט, דוד מחלב, יעזוב את התפקיד בסוף חודש ינואר • מחלב יישאר "על הפיירול" של החברה עד יוני 2021 וימשיך ויקבל עד אז שכר והטבות

דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר לשעבר / צילום: רוני שיצר
דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר לשעבר / צילום: רוני שיצר

דוד מחלב, מי שניהל את חברת פוינטר עד למכירתה ל-ID Systems והפך לאחר המכירה למנכ"ל הפעילות הבינלאומית של החברה הממוזגת - פוורפליט , יעזוב את התפקיד בסוף חודש ינואר, כך דיווחה החברה ביום חמישי. בהתאם לחוזה ההעסקה שלו, יישאר מחלב "על הפיירול" של החברה עד יוני 2021 וימשיך ויקבל עד אז שכר והטבות. נוסף על כך, מחלב יישאר דירקטור בחברה.

העזיבה של מחלב מגיעה רק מספר ימים לאחר שהתראיין ל"גלובס", יחד עם מנכ"ל פוורפליט, כריס וולף, וסיפר בין היתר על הצמיחה הצפויה בעקבות העסקה אך "שכח" לעדכן אודות עזיבת תפקידו. מחלב ניהל את פוינטר 8 שנים ובעת ההסכם למכירתה, אמר ל"גלובס" כי "ברמה האישית, אני צריך להתרגל לשבת בכיסא האחורי"; בראיון בשבוע שעבר כשנשאל האם כבר התרגל, הוא השיב בחיוך כי "זה תהליך. כריס מגלה מדי פעם שזה לא קל".

ID Systems האמריקאית רכשה את פוינטר הישראלית תמורת כ-140 מיליון דולר, בעסקה שהושלמה באוקטובר 2019. החברה הממוזגת פוורפליט  עוסקת במתן פתרונות אלחוטיים לאבטחה, שליטה וניהול של ציי כלי רכב ומטענים, והיא נסחרת בנאסד"ק ובת"א בשווי של 174 מיליון דולר.

צרו איתנו קשר *5988